| Note | # | ⏱️ Last updated | Event | Contributor | Comment |
|---|---|---|---|---|---|
| 5053243 Category: Unknown | 1 | ~ 7 months ago | opened | Tomkow1933 ♦225 | 2 hydranty na środku drogi!!! |
| 2 | ~ 7 months ago | closed | kubahahaha ♦10,613 | Skasowałem jeden, a drugi przeniosłem na pobocze, widać go na Mapilary | |
| 5053242 Category: Unknown | 1 | ~ 7 months ago | opened | Tomkow1933 ♦225 | Jadąc ul. Niemodlińską na południowy zachód ME nie prowadzi na ul. Krapkowicką (w lewo) tylko na kolejnym skrzyżowaniu w Spychalskiego. Tu są jakieś reguły skrętu które może to powodują. |
| 2 | ~ 7 months ago | closed | kubahahaha ♦10,613 | Nie widzę żadnych restrykcji, routery dostępne na stronie też prowadzą poprawnie. Niestety nie wiem co ME się nie podoba, może ma stare dane mapy i zostało to już poprawione? | |
| 4907455 Category: unknown | 1 | ~ 10 months ago | opened | Mateusz Konieczny ♦38,263 | https://www.openstreetmap.org/way/50018259/history maxspeed:type=PL:urban a maxspeed podany inny niż 50 - to jest to teren zabudowany bez innych znaków czy coś innego? |
| 2 | ~ 10 months ago | commented | Mateusz Konieczny ♦38,263 | https://www.openstreetmap.org/changeset/155703858 | |
| 3 | ~ 8 months ago | commented | Tomkow1933 ♦225 | Tam po powodzi są na tej ulicy ograniczenia do 30km | |
| 5006328 Category: Unknown | 1 | ~ 8 months ago | opened | Tomkow1933 ♦225 | Tu stoi paczkomat |
| 2 | ~ 8 months ago | closed | Bartek444 ♦1,823 | https://www.openstreetmap.org/changeset/173292616 dodane | |
| 4999230 Category: StreetComplete | 1 | ~ 8 months ago | opened | Tomkow1933 ♦225 | Przejazd przez rzekę. Podobo do konca tego roku ma powstac most via StreetComplete 60.3 |
| 2 | ~ 7 months ago | closed | uprkos ♦7,927 | Jest już na mapie bród. Jak most zostanie zbudowany, to można będzie go dodać na mapę. | |
| 4813418 Category: StreetComplete | 1 | ~ 11 months ago | opened | Tomkow1933 ♦225 | Tu nie ma wjazdu. Wiem ze kiedys to tak zaznaczylem. Jest tu garaz ale drogi z glownej ulicy nie ma via StreetComplete 60.3 |
| 2 | ~ 11 months ago | commented | kubahahaha ♦10,613 | A da się przejść? Wiele razy to edytowałeś, ale chyba zawsze zostawiałeś przejazd | |
| 3 | ~ 11 months ago | closed | Tomkow1933 ♦225 | POprawiłem to |