OpenStreetMap Note Activities of W3NET0wns for the last 12 Months
Overall Activities | 12 Months
Opened: 7 (39%) Commented: 5 (28%) Closed: 5 (28%) Reopened: 1 (6%)
Stats per month
Latest | Limit 250
Latest | Limit 250 | The colored events are made by W3NET0wns
Note#⏱️ Last updatedEventContributorComment
5198754
Category: Unknown
1~ 2 months agoopenedMebleBieniekW lokalu usługowym znajduje się biuro firmy https://meblebieniek.pl
2~ 2 months agocommentedW3NET0wns
♦53
https://www.openstreetmap.org/changeset/180060169#map=18/52.284197/21.032033&layers=N
3~ 2 months agoclosedW3NET0wns
♦53
5072948
Category: Unknown
1~ 6 months agoopenedMichalus2929
♦7
Od paru dni istnieje tu plac zabaw.
2~ 6 months agocommentedW3NET0wns
♦53
https://www.openstreetmap.org/changeset/175405053#map=17/52.290129/21.035072
3~ 6 months agoclosedW3NET0wns
♦53
4937349
Category: Unknown
1~ 9 months agoopenedkasztelan111
♦21
czy ul. Dobka z Oleśnicy jest w tym miejscu wybudowana?
2~ 7 months agocommentedW3NET0wns
♦53
W budowie
3~ 7 months agoclosedW3NET0wns
♦53
5020266
Category: Unknown
1~ 7 months agoopenedW3NET0wns
♦53
Od paru dni funkcjonuje tu rondo
2~ 6 months agoclosedpuchaczowsky
♦2,011
5004599
Category: Unknown
1~ 7 months agoopenedW3NET0wns
♦53
Według mnie i według Geoportal ulice Białołęcka, Kopijników oraz Łabiszyńska na odc. Płochocińska-L. Kondratowicza powinny być oznaczone jako drogi drugorzędne. Bezsprzecznie stanowią one człon komunikacji międzydzielnicowej, ruch o każdej porze dnia jest bardzo duży.
4959538
Category: Unknown
1~ 8 months agoopenedTomasz Buchholz
♦68
Pod wiaduktem jest skatepark
2~ 8 months agoclosedSylabowy Kot
♦384
Potwierdzam. Był już węzeł, ale że fragment skateparku widać na ortofotomapie, to utworzyłem obszar - może ktoś kiedyś poprawi jego zakres. WMS niestety odnosi się tylko do wiaduktu drogowego, więc tu nic nie pomógł - skatepark i tak jest pewnie dziki. Przy okazji poprawiłem dwa awaryjne zbiorniki wodne - https://www.openstreetmap.org/changeset/171963122 https://www.openstreetmap.org/node/6635484244
3~ 8 months agoreopenedW3NET0wns
♦53
4~ 8 months agocommentedW3NET0wns
♦53
Nie, skatepark nie jest dziki Trochę poprawiłem jego obszar https://www.openstreetmap.org/changeset/171968818#map=19/52.306606/21.078598
5~ 8 months agoclosedW3NET0wns
♦53
6~ 8 months agoreopenedSylabowy Kot
♦384
7~ 8 months agoclosedSylabowy Kot
♦384
Przez "dziki" miałem na myśli "nieoficjalnie utworzony". Przy okazji ponowna prośba, byś podawał źródła danych do swoich zmian. Ponad 1,5 tys. zmian i nie wiadomo, skąd wiedziałeś, że tak jest poprawniej. "Wiedza lokalna" (local knowledge) serio by wystarczyło.
4936291
Category: Unknown
1~ 9 months agoopenedW3NET0wns
♦53
Zjazd nie jest tylko na węzeł Modlińska, ale również (a raczej w pierwszej kolejności) na węzeł Marywilska, potem Modlińska oraz na sam koniec Wisłostrada
2~ 9 months agoclosed:-}
♦271
W terenie nie ma żadnego znaku o węźle Marywilska. Jest tylko znak, który informuje, że można zjechać na ul. Marywilską, ul. Modlińską oraz Wisłostrade a tak w praktyce jest to węzeł Modlińska. Jeśli chodzi o zjazd to w tagu destination jest to naniesione
4936287
Category: Unknown
1~ 9 months agoopenedW3NET0wns
♦53
Zjazd nie jest tylko na węzeł Modlińska, ale również (a raczej w pierwszej kolejności) na węzeł Wisłostrada, potem Modlińska oraz na sam koniec Marywilska
2~ 8 months agocommentedAnas masuris
♦740
W terenie taka jest właśnie nazwa węzła (https://www.mapillary.com/app/?lat=52.27672224864398&lng=20.97319660708297&z=19.253624625174826&pKey=484619506141052&focus=photo), polecam dodać destination=* na zjazdach
32659181~ 3 years agoopenedNieWnen
♦774
Uliczki parkingowe na dachu do poprawienia. Przecinają sie z korytarzami, pewnie trzeba by było nadać odpowiednie layer. Brakuje tez wyjazdu z parkingu.
2~ 3 years agoclosedAdameq_110życie
3~ 3 years agoreopenedNieWnen
♦774
4~ 3 years agocommentedkwiatek_123
♦1,124
Dodałem level=1 bo według orto to nie są drogi na drugim piętrze. Nie wiem czy jest sens trzymać tą uwagę
5~ 3 years agocommentedNieWnen
♦774
Korytarze się jeszcze przecinają z tymi drogami, a w niektórych brakuje level, więc jeszcze trzeba to trochę poprawić.
6~ 1 year agocommentedTa uwaga jest zbędnaSkoro wiesz dokładnie co jest źle, to może samodzielnie spróbujesz poprawić, zamiast czekać 2 lata, aż ktoś to zrobi?
7~ 1 year agocommentedMateusz Konieczny
♦38,198
@Ta uwaga jest zbędna - w takich przypadkach, gdy poprawia się od razu nie zakłada się uwag Jako konto z dokładnie zerową ilością edycji naprawdę nie powinnaś/nie powinieneś narzekać że inni nie edytują więcej. To tylko bezsensowanie spamuje w uwagach. Proszę, przestań
8~ 9 months agocommentedW3NET0wns
♦53
Powoli się zabieram za ten temat
9~ 9 months agoclosedW3NET0wns
♦53
4831292
Category: unknown
1~ 11 months agoopenedW3NET0wns
♦53
Jak nazywa się to osiedle?
2~ 11 months agoclosedSylabowy Kot
♦384
Pytanie powinno raczej brzmieć: "Czy jest to fragment osiedla Nowy Targówek?". Można było odnieść wrażenie, że szukasz na siłę nazwę budynku. Podobnie jak z uwagą na ul. Płosa 3 - wymuszasz na kimś znalezienia nazwy osiedla, to doszukałem się, że jest to 5 etap osiedla https://atal.pl/inwestycja/nowy-targowek-v/ i myślałem, że trzeba będzie powiększyć rozmiar landuse=residential, a on już obejmuje ten budynek... Patrz, na czym zgłaszasz uwagę.
4831291
Category: unknown
1~ 11 months agoopenedW3NET0wns
♦53
Jak nazywa się to osiedle?
2~ 11 months agoclosedSylabowy Kot
♦384
Przecież wystarczy spojrzeć w tagi obszaru landuse=residential by zobaczyć, że to jest fragment osiedla Nowy Targówek. Zanim napiszesz uwagę z zapytaniem tego tego typu, sprawdź sam jak jest opisany obiekt i na ile jesteś w stanie sam zweryfikować informację. Na ten przypadek wystarczyło nawet wyszukać wizualizacje Osiedla.
4831289
Category: unknown
1~ 11 months agoopenedW3NET0wns
♦53
Jak nazywa się to osiedle?
2~ 11 months agoclosedSylabowy Kot
♦384
Tutaj to już nie podejmujęwiększego wysiłku - widzę, że jest to fragment Osiedla Amsterdam, strona https://www.domd.pl/pl-pl/warszawa/nasze-realizacje/osiedle-amsterdam potwierdza adres. Po co tyle znaczników, jak wystarczyło samemu zobaczyć podstawową funkcję OSM, czyli istniejące opisanie obiektu tagami?