| Note | # | ⏱️ Last updated | Event | Contributor | Comment |
|---|---|---|---|---|---|
| 5326926 Category: Unknown | 1 | ~ 7 days ago | opened | --- | Początek tzw. Obwodnicy Mierzyna. Koniec na węźle S6 _ Szczecin Zachód - |
| 2 | ~ 4 days ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | Przebieg planowanej drogi jest obecnie jako proposed. Poza tym: "... Budowa obwodnicy Mierzyna w ciągu drogi krajowej nr 10 jest obecnie wstrzymana z powodu odwołań i konieczności ponownej analizy ofert w przetargu. Inwestycja o długości 4,6 km ma połączyć Mierzyn z przyszłą Zachodnią Obwodnicą Szczecina, a jej ukończenie planowane jest na 2028 rok.Stan zaawansowania projektuWybór wykonawcy: W lutym 2026 r. wybrano najkorzystniejszą ofertę (firmy RUBAU Polska na kwotę ok. 140 mln zł), jednak ze względu na odwołania Krajowa Izba Odwoławcza nakazała ponowną analizę zgłoszonych propozycji. ..." | |
| 5288385 Category: Unknown | 1 | ~ 1 month ago | opened | maro21 ♦3,178 | https://www.openstreetmap.org/node/11845382012 - strona jest przejęta |
| 2 | ~ 9 days ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | Strona jest prze ... Co? | |
| 3 | ~ 9 days ago | closed | kubahahaha ♦10,601 | Strona internetowa. Zamieniłem na ich Facebooka | |
| 4 | ~ 23 hours ago | reopened | maro21 ♦3,178 | ||
| 5 | ~ 23 hours ago | closed | maro21 ♦3,178 | d3mol3k: Chodziło mi o to, że ktoś przejął domenę - wykupił ją i umieścił na niej spam. | |
| 5314336 Category: Unknown | 1 | ~ 14 days ago | opened | PawelZia ♦35 | Budowa zatoczki do kontroli pojazdów zostałą zakończona. |
| 2 | ~ 9 days ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | Widzę ze naniesiono zmiany zamykam | |
| 5316923 Category: OsmAnd | 1 | ~ 12 days ago | opened | m_p_13 ♦17,232 | odcinkowy gdzieś tu #OsmAnd |
| 2 | ~ 10 days ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | dodana bramownica i relacje w obu kierunkach #opp - ta bramownica do korekty - nie mam zdjęcia jej położenia ewentualnie koretkta po aktualizacji podkładów infrastruktury elektrotechnicznej i topo dzięki za info m_p_13 ;) | |
| 5316922 Category: OsmAnd | 1 | ~ 12 days ago | opened | m_p_13 ♦17,232 | odcinkowy gdzieś tu #OsmAnd |
| 2 | ~ 10 days ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | dodałem bramownice na 99% we właściwym miejscu - ewentualna korekta po aktualizacji podkładu infrastruktury elektrycznej. Dzięki m_p_13 za info ;) | |
| 5308338 Category: Unknown | 1 | ~ 18 days ago | opened | d3mol3k ♦1,043 | co tu powstaje? stoją elementy konstrukcyjne jak dla jakiejś hali magazynowej a'la Panattoni |
| 5248332 Category: Organicmaps | 1 | ~ 1 month ago | opened | Benymapowanie ♦11 | "Teraz tam jest inny kebab " The place has gone or never existed. A user of Organic Maps application has reported that the POI was visible on the map (see snapshot date below), but was not found on the ground. OSM snapshot date: 2026-04-04T03:36:32Z POI name: Kebab King POI types: amenity-fast_food cuisine-kebab #organicmaps android 2026.04.07-8-FDroid |
| 2 | ~ 1 month ago | commented | bobik123 ♦34 | napisz jak się nazywa to się zmieni | |
| 3 | ~ 18 days ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | Istanbul Kebab - zmieniłem | |
| 5289935 Category: Unknown | 1 | ~ 29 days ago | opened | 2008konzixxpl | Przystanki "Północna nż", "Królowej Śniegu nż" i "Bajkowa nż" już dawno nie istnieją. Linia autobusowa 901 została zlikwidowana 30 listopada 2021 |
| 2 | ~ 21 days ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | usunąłem - co z przystankiem Północna na Chłodnej - na mapie przystanków ZDiTM też go nie ma? | |
| 3 | ~ 20 days ago | commented | 2008konzixxpl | tak, tego również nie ma - fukcjonował jedynie przez kilka/kilkanaście(?) dni września 2020 roku | |
| 4 | ~ 18 days ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | dzięki za info; zamykam - widzą że usunięte | |
| 5289944 Category: Unknown | 1 | ~ 29 days ago | opened | 2008konzixxpl | Przystanki "Jaworowa Las", "Kokosowa nż" i "Jaworowa Szkoła nż" już dawno nie istnieją. Linia autobusowa 901 została zlikwidowana 30 listopada 2021 |
| 2 | ~ 21 days ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | usunąłem | |
| 5298804 Category: Organicmaps | 1 | ~ 24 days ago | opened | Mare6kXz6GFXXx ♦17 | "Pomylylłem się z dodawaniem, źle zlokalizowałem" The place has gone or never existed. A user of Organic Maps application has reported that the POI was visible on the map (see snapshot date below), but was not found on the ground. OSM snapshot date: 2026-05-03T01:52:52Z POI name: Żabka POI types: shop-convenience #organicmaps android 2026.05.08-1-Google |
| 2 | ~ 23 days ago | commented | kubahahaha ♦10,601 | Skasować tą Żabkę całkiem? | |
| 3 | ~ 21 days ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | żabka jest - a środku paczkomat dpd zaraz poprawię na prawidłowa lokalizację | |
| 4 | ~ 21 days ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | zrobione | |
| 5257308 Category: Unknown | 1 | ~ 1 month ago | opened | MapperrZPolski ♦138 | Dodać bramownice OPP |
| 2 | ~ 1 month ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | a co to za bramownica ma być? #opp jest pomiędzy Tarnów Centrum a MOP Jawornik | |
| 3 | ~ 1 month ago | closed | MapperrZPolski ♦138 | pomyłka, oczywiście chodziło o tą do mopu | |
| 5257310 Category: Unknown | 1 | ~ 1 month ago | opened | MapperrZPolski ♦138 | Dodać bramownice OPP |
| 2 | ~ 1 month ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | dodana - jak i druga przed MOPemJawornik - dodane #opp w obu kierunkach | |
| 5274877 Category: Unknown | 1 | ~ 1 month ago | opened | --- | zmienić na highway=motorway_link i acces_no, bo droga jest już wybudowana tylko nieużywana |
| 2 | ~ 1 month ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | zmieniono | |
| 5188398 Category: Unknown | 1 | ~ 3 months ago | opened | d3mol3k ♦1,043 | Gdzieś tu jest nowa bramownica pod uruchamiany odcinkowy pomiar prędkości - może ktoś nanieść jako uwagę? |
| 2 | ~ 1 month ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | naniesiono porawnie po wizji lokalnej | |
| 5188417 Category: Unknown | 1 | ~ 3 months ago | opened | d3mol3k ♦1,043 | Gdzieś tu jest nowa bramownica pod uruchamiany odcinkowy pomiar prędkości - może ktoś nanieść jako uwagę? |
| 2 | ~ 1 month ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | wizja lokalna - pozycja bramownicy poprawna | |
| 5188400 Category: Unknown | 1 | ~ 3 months ago | opened | d3mol3k ♦1,043 | Gdzieś tu jest nowa bramownica pod uruchamiany odcinkowy pomiar prędkości - może ktoś nanieść jako uwagę? |
| 2 | ~ 1 month ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | po wizji lokalnej - dodanoo w prawidłowym miejscu | |
| 5133552 Category: Unknown | 1 | ~ 4 months ago | opened | --- | po obu stronach ulicy Nowej i Dworcowej jest poprowadzona ścieżka rowerowa (od skrzyżowania z al. Niepodległości do skrzyżowania z ul. Owocową) |
| 2 | ~ 4 months ago | closed | Bartek444 ♦1,823 | W OSM dodane są pasy na jezdni, na zdjęciach ortofoto z budowy i BDOT nie widać oddzielonej DDR. Aby wprowadzić zmiany potrzebne jest potwierdzenia, najlepiej zdjęcie lub artykuł prasowy. | |
| 3 | ~ 4 months ago | reopened | kubahahaha ♦10,601 | ||
| 4 | ~ 4 months ago | commented | kubahahaha ♦10,601 | No to chyba dokładnie po to są uwagi | |
| 5 | ~ 3 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | Zapraszam na mapilary sa tam aktualne widoki z ulicy. Potwierdzam w miejscu uwagi po obu stronach ulicy sa pasy rowerowe w jezdni. Jest tak jak pokazuje i jest na osm | |
| 6 | ~ 3 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | https://mapillary.com/map/im/779705997671223 | |
| 7 | ~ 1 month ago | closed | Radjef | ||
| 8 | ~ 1 month ago | reopened | Radjef | ||
| 9 | ~ 1 month ago | closed | pitscheplatsch ♦7,805 | ||
| 10 | ~ 1 month ago | reopened | Sylabowy Kot ♦386 | ||
| 11 | ~ 1 month ago | commented | Sylabowy Kot ♦386 | Zbanowany spamer | |
| 12 | ~ 1 month ago | commented | pitscheplatsch ♦7,805 | Sorry, I overlooked the user block. Thanks for reopening it. | |
| 13 | ~ 1 month ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | zamykam uwagę bo wszystko jest zgodne ze stanem faktycznym - od al. Niepodległości w styronę ulisy Nowej i Owocowej droga jest a raczej pas dla rowerów dopiero od wyjzadu drogi serwisowej z zaplecza - od samej Niepodległości w dół nie ma żadnej infrastruktury rowerowej w dół. Wszystko jest poprawnie naniesione | |
| 5231143 Category: Unknown | 1 | ~ 2 months ago | opened | --- | Druga hala Westside Szczecin by LemonTree otwarta. |
| 2 | ~ 2 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | dodane | |
| 5069824 Category: Unknown | 1 | ~ 6 months ago | opened | --- | Do sprawdzenia, czy al. Śliwkowa to właściwa nazwa. Portale mapowe gminy i powiatu wskazują, że jest to droga bez nazwy. |
| 2 | ~ 6 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | Jest to chyba tylko nazwa nieoficjalna: " ... Droga powiatowa nr 3925Z, znana jako Aleja Śliwkowa, ma zostać przebudowana w ramach ogólnopolskiego Programu Przebudowy Dróg Powiatowych na lata 2025-2029. Planowana inwestycja ma na celu poprawę bezpieczeństwa i komfortu jazdy, a Gmina Kołbaskowo będzie zarządzać drogą i realizować przebudowę w porozumieniu z Powiatem Polickim, informuje Gmina Kołbaskowo. Co: Przebudowa drogi powiatowej nr 3925Z (Aleja Śliwkowa) w Szczecinie. Kiedy: W ramach Programu Przebudowy Dróg Powiatowych, który będzie realizowany w latach 2025-2029, z planowaną realizacją do grudnia 2029 roku. Kto: Powiat Policki i Gmina Kołbaskowo, która ma zarządzać drogą i realizować inwestycję. Cel: Zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców poprzez poprawę infrastruktury drogowej. ..." Co do skad nazwa Aleja Śliwkowa się wzięła należało by się spytać u źródła czyli autora weesji 2 tej drogi powiatowej. Nie jest to jednak oficjalna nazwa tej drogi. | |
| 3 | ~ 6 months ago | reopened | d3mol3k ♦1,043 | ||
| 4 | ~ 6 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | przeniosłem nazwę ulicy do loc_name - dodałem numer drogi powiatowej do unsigned_ref; uaktualniłem spacerową i numery adresowe. Uwagi nie zamykam - jakby ktoś miał info skąd nazwa Aleja Śliwkowa - portal Przecław24.pl posługuje się takową nazwą ale jak wyżej - nie ma jej na portalach mapowych w danych adresowych | |
| 5 | ~ 2 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | zamykam uwagę brak jakiejkolwiek informacji o tej nazwie | |
| 5206703 Category: Unknown | 1 | ~ 2 months ago | opened | --- | Droga dla rowerów jest tymczasowo zamknięta https://www.facebook.com/Przeclaw24/posts/1520832740041883 |
| 2 | ~ 2 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | dodałem access=no na tym fragmencie | |
| 5213473 Category: OsmAnd | 1 | ~ 2 months ago | opened | m_p_13 ♦17,232 | gdzieś tu bramownica z kamerami OPP i znak OPP zasłonięty czarną taśmą #OsmAnd |
| 2 | ~ 2 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | Zamykam dodana w miajscu gdzie zaznaczyłeś :) | |
| 5223913 Category: OsmAnd | 1 | ~ 2 months ago | opened | m_p_13 ♦17,232 | bramownica OPP tutaj #OsmAnd |
| 2 | ~ 2 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | Dodana - zamykam | |
| 5224036 Category: OsmAnd | 1 | ~ 2 months ago | opened | m_p_13 ♦17,232 | bramownica OPP, jeszcze nieczynne #OsmAnd |
| 2 | ~ 2 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | dodałem - odcinek oznaczony - ewentualna korekta całego #opp po dodaniu na mapie urządzeń CANARD czyli po uruchomieniu | |
| 5188418 Category: Unknown | 1 | ~ 3 months ago | opened | d3mol3k ♦1,043 | Gdzieś tu jest nowa bramownica pod uruchamiany odcinkowy pomiar prędkości - może ktoś nanieść jako uwagę? |
| 2 | ~ 1 month ago | closed | serdelll ♦20 | ||
| 5188192 Category: Unknown | 1 | ~ 3 months ago | opened | d3mol3k ♦1,043 | czy w tym miejscu stoi ten nowy fotoradar uruchomiony dziś 02-03-2026 12:00 ? |
| 5157735 Category: Unknown | 1 | ~ 4 months ago | opened | --- | Budowa S10 |
| 2 | ~ 4 months ago | commented | Pomorze Zachodnie ♦82 | W tym miejscu jest już oznaczona droga do Szczecina, ale na zwykłej mapie jej nie zobaczysz, zobaczysz na warstwie ,,Humanitarna". Jeżeli chodziło ci o zmianę na droga w budowie to nie jestem pewien na 100% czy trzeba to zmienić. Niech ktoś bardziej doświadczony się tym zajmie. | |
| 3 | ~ 3 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | 22.03 będę jechał w stronę Bydgoszczy i wracał 28.03 z kamerką więc myślę że 29.03 ogarnę temat odcinka S10 w budowie Szczecin - Toruń i wrzucę na mapilary kadry jak i naniosę poprawki co gdzie i jak | |
| 4 | ~ 3 months ago | commented | Szymson ♦1,165 | https://www.openstreetmap.org/changeset/179047090 | |
| 5 | ~ 3 months ago | closed | Szymson ♦1,165 | "Orzą" aż miło: https://www.skyscrapercity.com/attachments/1000023089-jpg.10807919/?auto=webp&fit=bounds&format=pjgp&height=1920&optimize=high&width=1920 | |
| 5052394 Category: Unknown | 1 | ~ 6 months ago | opened | --- | To jest droga z parkingiem prywatnym zamykana szlabanem. |
| 2 | ~ 3 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | naniesiono | |
| 4802728 Category: --- | 1 | ~ 11 months ago | opened | --- | ta droga jest zamknięta (słupki wkopane w ziemię) od strony ulicy Wschodniej |
| 2 | ~ 4 months ago | closed | Parowiec Świecący ♦521 | Dodałem rząd słupków. | |
| 3 | ~ 3 months ago | reopened | Aim311_ ♦895 | ||
| 4 | ~ 3 months ago | commented | Aim311_ ♦895 | W którym miejscu dodałeś słupek do drogi z odpowiednim tagowaniem? Ps. Przebieg dróg w okolicy boiska nie pokrywa się z podkładem lotniczym. Ogólnie większość danych ma 8-12 lat, i jak widać miejscami wymaga lekkiej poprawy i aktualizacji. | |
| 5 | ~ 3 months ago | commented | Parowiec Świecący ♦521 | Na północ od pinezki (ze zdjęcia lotniczego wygląda, że samochody wjeżdżają na parking po lewej z ul. Wschodniej, więc rząd słupków umieściłem powyżej). | |
| 6 | ~ 3 months ago | commented | Aim311_ ♦895 | Słupek powinien być już widoczny na mapie... Na pewno dodałeś słupek jako węzeł (barrier=bollard) do linii symbolizującej drogę + odpowiedni access? | |
| 7 | ~ 3 months ago | commented | Parowiec Świecący ♦521 | Za OSM Wiki: rząd słupków może być mapowany jako linia, oznaczona tagiem barrier=bollard. Należy dopilnować, aby linia pachołków miała wspólne węzły z linią drogi, na potrzeby działania programów wyznaczania trasy (routing). Dodałem więc linię, zgodnie z opisem uwagi. Nie wiem, gdzie się podziały tagi (ustawiłem domyślnie access=no, foot=yes i bicycle=yes), dlatego przed chwilą zmieniłem wartości. Teraz już niczego nie brakuje. | |
| 8 | ~ 3 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | @Aim311 tak patrzyłem po geoportalu na to miejsce to słupki są na nim ale na drugim wjeździe na trawnik nad parkingiem - tych słupków blokujących wjazd w tę uliczkę nie widzę i trochę nie pasuje mi to ze względu na dojazd dla pojazdów pogotowia ze względu na teren rekreacyjny jaki tu jest. Ma ktoś może aktualne zdjęcie wjazdu z ul. Wschodniej w tę drogę? | |
| 5175483 Category: OsmAnd | 1 | ~ 3 months ago | opened | m_p_13 ♦17,232 | koniec odcinkowego, bramownica #OsmAnd |
| 2 | ~ 3 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | Dodany - dzięki za info - reszte tagów dodam jak pojawi się na stronie GITD | |
| 5175479 Category: OsmAnd | 1 | ~ 3 months ago | opened | m_p_13 ♦17,232 | odcinkowy start #OsmAnd |
| 2 | ~ 3 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | Dodany - dzięki za info - reszte tagów dodam jak pojawi się na stronie GITD | |
| 5145723 Category: Unknown | 1 | ~ 4 months ago | opened | Mateusz Konieczny ♦38,241 | https://www.openstreetmap.org/way/43657341 https://www.openstreetmap.org/way/957956706 która wersja jest poprawna? |
| 2 | ~ 4 months ago | commented | pusiul | W budowie Park Handlowy RWS | |
| 3 | ~ 4 months ago | commented | Mateusz Konieczny ♦38,241 | ? | |
| 4 | ~ 4 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | @Mateusz o co chodzi w Twqoim pytaniu? | |
| 5 | ~ 4 months ago | commented | Mateusz Konieczny ♦38,241 | nie rozumiem co 'W budowie Park Handlowy RWS' ma do rzeczy a w tym no notkę otwiera - na początku duża litera czy mała? | |
| 6 | ~ 4 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | patrząc po mapie na stronie Cmentarza Centralnego - https://cmentarze.szczecin.pl/chapter_11974.asp jest tam napisane: al. Widokowa jak wszystkie inne aleje na tym cmentarzu | |
| 5145803 Category: Unknown | 1 | ~ 4 months ago | opened | pusiul | Park Handlowy RWS w budowie. Otwarcia Lipiec 2026 roku |
| 2 | ~ 4 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | Tutaj czy jednak tam wyżej gdzie jest naniesiony? Tu powstanie rondo i część nowej 10 | |
| 3 | ~ 4 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | Zamykam - budowa prowadzona jest wyżej - jest zaznaczoy ten teren. Wiecej na filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=lAXjh9Q6pag | |
| 5148595 Category: Unknown | 1 | ~ 4 months ago | opened | --- | Ten hydrant jest już chyba w nowym miejscu - tu jest obecnie jezdnia wjazdowa na stację paliw Orlen |
| 2 | ~ 4 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | przeniesiony we własciwe miejsce | |
| 5142951 Category: Unknown | 1 | ~ 4 months ago | opened | --- | Tu jest firma Demant. Producent zabawek Pierot już tu sie nie mieści. |
| 2 | ~ 4 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | ||
| 5142067 Category: Unknown | 1 | ~ 4 months ago | opened | --- | od dobrych 2 lat już zdrofit, nie calypso |
| 2 | ~ 4 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | zmienione | |
| 5142069 Category: Unknown | 1 | ~ 4 months ago | opened | --- | od dobrych 2 lat już zdrofit, nie calypso |
| 2 | ~ 4 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | zmieniono | |
| 5117830 Category: Unknown | 1 | ~ 5 months ago | opened | d3mol3k ♦1,043 | jak jest tu z przejazdem od DK13 Do Siadła Górnego - na DK stoją znaki zakazu skrętu z tabliczkami (chyba nie dotyczy komunikacji miejskiej i poj. budowy? Może to ktoś zweryfikować? |
| 2 | ~ 5 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | https://d-pa.ppstatic.pl/frames/pa-def/bd/02/il20260102_953392063_xlarge.jpg https://d-pa.ppstatic.pl/frames/pa-def/bd/02/il20260102_953392055_xlarge.jpg | |
| 3 | ~ 4 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | widzę że już Tomek Yanosik dodał bypas | |
| 4760808 Category: unknown | 1 | ~ 1 year ago | opened | d3mol3k ♦1,043 | Stacja paliw jest w przebudowie - zamknięta. Usunąłem tagi z budynku. Czy to przebudowa czy zmiana właściciela stacji i nazwy? |
| 2 | ~ 5 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | Stacja wróciła zamykam - przywrócono | |
| 5095146 Category: Unknown | 1 | ~ 5 months ago | opened | --- | pikietaż drogi nie zgadza się ze stanem faktycznym |
| 2 | ~ 5 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | potwierdzam w tym miejscu jest coś koło 33 km drogi nr 10 | |
| 3 | ~ 5 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | poprawiłem na stan faktyczny - do węzła Stargard Zachód od Szczecina jest 40 km i oststni tam słupek ma wartość 40,1 kolejny w stonę Węzła Stargard Wschód ma 9.3 km | |
| 5121348 Category: Unknown | 1 | ~ 5 months ago | opened | d3mol3k ♦1,043 | Jaka obowiązuje prędkość na odcinku od skrzyżowania z ulicami - Wrzosowa/Zielona do ulicy Chabrowej? Postawiono tu nowy fotoradar i rozumiem że na odcinku od Chabrowej do Zielonej/Wrzosowej obowiązuje obecnie 50 km/h? |
| 2 | ~ 4 months ago | commented | Przecicinek ♦30 | Cześć, kiedyś było tam 60 km/h, ale z czego się orientuję teraz jak stawiali fotoradar to obniżyli do 50 km/h. | |
| 3 | ~ 4 months ago | closed | kubahahaha ♦10,601 | W takim razie jest oznaczone poprawnie | |
| 5100956 Category: OsmAnd | 1 | ~ 5 months ago | opened | m_p_13 ♦17,232 | OPP https://auto.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/10608115,oto-nowy-najdluzszy-odcinkowy-pomiar-predkosci-ostroznie-z-gazem.html #OsmAnd |
| 2 | ~ 5 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | dodałem - do uzupełnienia po uruchomieniu brakujące tagi | |
| 3 | ~ 5 months ago | commented | m_p_13 ♦17,232 | https://auto.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/10612914,oto-nowy-najdluzszy-odcinkowy-pomiar-predkosci-w-polsce-teraz-uwazaj-z-gazem.html | |
| 4 | ~ 5 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | dodane uzupełnione Dzięki | |
| 5098150 Category: OsmAnd | 1 | ~ 5 months ago | opened | m_p_13 ♦17,232 | koniec odcinkowego #OsmAnd |
| 2 | ~ 5 months ago | commented | m_p_13 ♦17,232 | brak podkładów tła, gdzieś tu stoi nowa bramownica | |
| 3 | ~ 5 months ago | commented | m_p_13 ♦17,232 | https://auto.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/10608115,oto-nowy-najdluzszy-odcinkowy-pomiar-predkosci-ostroznie-z-gazem.html | |
| 4 | ~ 5 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | dodany - na razie w tym miejscu - brak jak napisałeś podkładów wraz z podkładami sieci elektroenergetycznej zasilającej nowa bramownicę #opp po oddaniu do użytkowania do uzupełnienia tagi | |
| 5 | ~ 5 months ago | commented | m_p_13 ♦17,232 | https://auto.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/10612914,oto-nowy-najdluzszy-odcinkowy-pomiar-predkosci-w-polsce-teraz-uwazaj-z-gazem.html | |
| 6 | ~ 5 months ago | commented | m_p_13 ♦17,232 | A4 237+550 km. Lokalizacja pinezki wydaje się prawidłowa | |
| 7 | ~ 5 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | tak - prawidłowa wszystko uzupełnione | |
| 4950997 Category: Unknown | 1 | ~ 9 months ago | opened | --- | Fontanny przestały działać, myśle że należy dodać znacznik disused (oficjalnie przez brak konserwacji i zarośnięcie) |
| 2 | ~ 5 months ago | commented | Syhmac ♦35 | Zobaczymy czy władze miasta coś z nimi zrobią do kolejnego lata. Jeśli nic nie będzie ruszone, to wtedy będzie można je bezpiecznie oznaczyć jako wyjęte z użytku. | |
| 3 | ~ 5 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | ale to chyba tylko na okres zimy? | |
| 4 | ~ 5 months ago | commented | Syhmac ♦35 | One ogólnie są w słabym stanie technicznym i nie widziałem, aby były aktywne w lato. Poczekamy do następnego sezonu i zobaczymy czy miasto je zserwisuje i uruchomi. | |
| 5 | ~ 5 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | ok ;) | |
| 6 | ~ 5 months ago | commented | grelus ♦537 | były artykuły w lokalnej prasie. Fontanny nie nadają się do uruchomienia. Miasto szuka funduszy na kompleksową przebudowę całej alei. Do tego czasu fontanny pozostaną wyłączone. https://radioszczecin.pl/1,496653,miasto-planuje-remont-alei-fontann | |
| 7 | ~ 5 months ago | commented | Syhmac ♦35 | No to chyba trzeba będzie je oznaczyć, jako nieużywane, aż nie przeprowadzą remontu aleji. | |
| 8 | ~ 5 months ago | closed | almo53 ♦21 | Oznaczyłem | |
| 5068850 Category: Unknown | 1 | ~ 6 months ago | opened | --- | Fajne prawo- i lewoskręty, takie fikcyjne |
| 2 | ~ 5 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | usunąłem te fikcyjne lewoskręty | |
| 5100287 Category: Unknown | 1 | ~ 5 months ago | opened | 𝙢𝙖𝙧𝙖𝙯𝙯𝙚𝙧 ദ്ദി ᗜˬᗜ✧ ♦149 | Drogi w m. Troszyn naprawdę mają taką nazwę? |
| 2 | ~ 5 months ago | commented | YomanNH ♦3,000 | Polecam zapytać autora nazw: https://www.openstreetmap.org/changeset/173581770 | |
| 3 | ~ 5 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | niestety nie - za: https://wolin.e-mapa.net/ Miejscowość - Troszyn SIMC - 0786070 Cecha - ul. Nazwa - ULIC - Numer drogi - Uchwała - Opis - Źródło danych - wolin.e-mapa.net | |
| 4 | ~ 5 months ago | closed | kubahahaha ♦10,601 | Usunąłem nazwy, dodałem noname=yes | |
| 3968775 | 1 | ~ 2 years ago | opened | Mateusz Konieczny ♦38,241 | wadliwe mapowanie fikcyjnych jezdni |
| 2 | ~ 2 years ago | closed | pio2_122 | Po raz kolejny stosujesz bezpodstawne stwierdzenia, bez wiedzy z terenu. OSM-wiki na którą się powoływałeś w kontekście skrzyżowań podaje „A divided highway (also separated highway) is any highway where traffic flows are physically separated by a barrier (e.g., grass, concrete, steel), which prevents movements between said flows.” Dokładnie tak jest na tym skrzyżowaniu - fizyczne wysepki ze słupami trakcyjnymi rozdzielają strumienie ruchu. | |
| 3 | ~ 2 years ago | reopened | Mateusz Konieczny ♦38,241 | ||
| 4 | ~ 2 years ago | commented | Mateusz Konieczny ♦38,241 | Jesteś pewien że pomiędzy https://www.openstreetmap.org/way/224028585 a https://www.openstreetmap.org/way/224028596 są słupy trakcyjne? | |
| 5 | ~ 2 years ago | commented | Mateusz Konieczny ♦38,241 | Dla porównania, https://www.openstreetmap.org/way/368170882 widziałem na zdjęciach lotniczych Ale jest tu cała mapa błędnego dzielenia (lub może nieaktualnego zdjęcia lotniczego) > bez wiedzy z terenu dlatego otwieram notkę, nie mapuję - bo sytuacja nie jest dla mnie w pełni jasna tutaj | |
| 6 | ~ 2 years ago | commented | grelus ♦537 | Orta jest aktualna. Polecam się posiłkować mapillary. Czy te wszystkie łącznice nie powinny być tagowane '_link' ? Z drugiej strony jeżdżąc autem wizualizacja np. na janosiku bardzo pomaga w orientacji na tym skrzyżowaniu | |
| 7 | ~ 2 years ago | closed | ZDiTM Szczecin | ||
| 8 | ~ 2 years ago | reopened | puchaczowsky ♦2,011 | ||
| 9 | ~ 2 years ago | closed | ZDiTM Szczecin | ||
| 10 | ~ 2 years ago | reopened | Mateusz Konieczny ♦38,241 | ||
| 11 | ~ 1 year ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | @grelus - zmieniłem łącznice na tertiary_link dla czytelności mapy (tak jak przy Turzynie - faktycznie mapa staje sie czytelniejsza | |
| 12 | ~ 6 months ago | commented | uprkos ♦7,927 | Czy coś jeszcze należy tu zmienić? | |
| 13 | ~ 6 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | ja bym tu niczego nie zmieniał | |
| 14 | ~ 6 months ago | closed | kubahahaha ♦10,601 | ||
| 5023141 Category: Unknown | 1 | ~ 7 months ago | opened | mapownik1 | etapia Ubezpieczenia Szczecin |
| 2 | ~ 6 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | ma stronie wisi że siedziba lekko w innym miejscu: Etapia Ubezpieczenia Szczecin Ul. Opłotki 2 70-566 Szczecin Stare Miasto Adres email kontakt@etapia.pl Telefony Opłotki: 91 434 05 20 570 32 33 34 nie wiem czy wejście od ulicy czy od podwórza? czy przez zaznaczony budynek nr 19 Mała Odrzańska | |
| 3 | ~ 5 months ago | closed | uprkos ♦7,927 | Lokal jest z bezpośrednim wejściem od ulicy Opłotki. Dodałem. | |
| 4993341 Category: Unknown | 1 | ~ 8 months ago | opened | Ponda ♦33 | ta trasa piesza jest zamknięta z powodu remontu mostu; nie badałem przejścia po drugiej stronie |
| 2 | ~ 7 months ago | closed | grelus ♦537 | Tak też jest to oznaczone w danych mapy. Remont obejmuje tylko nitkę południową Trasy Zamkowej. Po drugiej stronie jest otwarte (było remontowane kilka lat wcześniej) Zamykam. | |
| 3 | ~ 7 months ago | reopened | Ponda ♦33 | ||
| 4 | ~ 7 months ago | closed | kubahahaha ♦10,601 | ||
| 5 | ~ 7 months ago | reopened | Ponda ♦33 | ||
| 6 | ~ 7 months ago | commented | Ponda ♦33 | Nie wiem jak powinno to być oznaczone, jednak nawigacja OSM prowadzi przez nitkę południową, chociaż ta nie jest dostępna dla ruchu pieszego. Można to zweryfikować ustawiając trasę pieszą z Baszty do Ładogi: https://www.openstreetmap.org/directions?engine=fossgis_osrm_bicycle&route=53.426284%2C14.562893%3B53.424558%2C14.565666 Trasa rowerowa prawidłowo prowadzi nitką północną lub Mostem Długim na południu. | |
| 7 | ~ 7 months ago | closed | kubahahaha ♦10,601 | Dodałem tagi: access=no construction=path highway=construction https://www.openstreetmap.org/changeset/173978619 | |
| 8 | ~ 7 months ago | reopened | kubahahaha ♦10,601 | ||
| 9 | ~ 7 months ago | commented | kubahahaha ♦10,601 | Pomyliłem mosty w swoim changesecie | |
| 10 | ~ 6 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | Widzę że zmieniłeś na construction wiec zamykam | |
| 4520333 Category: OsmAnd | 1 | ~ 1 year ago | opened | grelus ♦537 | powstaje nowe zagospodarowanie brzegu jeziora #OsmAnd |
| 2 | ~ 6 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | dodane | |
| 4371922 | 1 | ~ 1 year ago | opened | Papryczka ♦36 | Farma fotowoltaiczna(w budowie na razie nie ma panelów, są tylko szkielety) via StreetComplete_ee 57.0 |
| 2 | ~ 6 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | farma dodana do uzupełnienia panele na farmie | |
| 5062837 Category: StreetComplete | 1 | ~ 6 months ago | opened | milenan ♦4 | Unable to answer "What kind of building entrance is this?" – https://osm.org/node/5641785561 via StreetComplete 62.0: Przejście na drugą stronę budynku |
| 2 | ~ 6 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | dodane | |
| 5062838 Category: StreetComplete | 1 | ~ 6 months ago | opened | milenan ♦4 | Unable to answer "What kind of building entrance is this?" – https://osm.org/node/5641785560 via StreetComplete 62.0: Przejście na drugą stronę budynku |
| 2 | ~ 6 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | dodane | |
| 5052387 Category: Unknown | 1 | ~ 6 months ago | opened | --- | W tym miejscu jest obecnie parking prywatny. |
| 2 | ~ 6 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | dodane | |
| 5052418 Category: Unknown | 1 | ~ 6 months ago | opened | --- | Droga prywatna, wjazd przez szlaban. |
| 2 | ~ 6 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | dodałem highway=living_street; acces=priwate; szlabany są; zmieniłem też maxspeed=PL:zone20 | |
| 5060328 Category: Unknown | 1 | ~ 6 months ago | opened | grelus ♦537 | to jest minirondo z przejezdną wyspą |
| 2 | ~ 6 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | Poprawiłem i usunąłem wysepki w miejscu martwych pól | |
| 4378278 Category: StreetComplete | 1 | ~ 1 year ago | opened | ABudz ♦106 | brak drogi – budowa – droga prowadzi wzdłuż granicy lasu via StreetComplete 56.0 |
| 2 | ~ 1 year ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | budowę dodałem i drogę - proszę potwierdzić czy droga jest po właściwej stronie granicy lasu - tak wygląda na podkładzie | |
| 3 | ~ 1 year ago | commented | ABudz ♦106 | Droga jest w nieco innym miejscu – idąc od ul. Gryfińskiej ul. Akacjową trzeba minąć budowę, i dopiero tam można skręcić w drogę wzdłuż lasu. Dziękuję za zajęcie się moją uwagą, niestety nie znalazłem jeszcze momentu żeby poprawić to miejsce samodzielnie. | |
| 4 | ~ 1 year ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | dołożyłem drogę leśną za budową w kierunku ul. Maciejki - widoczne na podkładach geoportalu i i isok | |
| 5 | ~ 8 months ago | closed | dethac86 | ||
| 6 | ~ 8 months ago | reopened | d3mol3k ♦1,043 | ||
| 7 | ~ 8 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | dethac86 zamykasz uwagi bez podania informacji - to raz. Dwa - "... Mapuje od: 27 września 2025" uważasz że to jest OK? | |
| 8 | ~ 7 months ago | closed | barryi77 ♦4 | ||
| 9 | ~ 7 months ago | reopened | d3mol3k ♦1,043 | ||
| 10 | ~ 7 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | @barryi77 - nie zamykaj uwag które nie sa rozwiązane do końca a jakjuż zamykasz to kultura wymaga by napisać coś od siebie - konto z 1 edycja i 4 uwagami i tak bez słowa? | |
| 11 | ~ 6 months ago | closed | ryosir61 ♦4 | Rozwiązano! | |
| 4988027 Category: Unknown | 1 | ~ 8 months ago | opened | szymo1500 ♦183 | Nowa linia 74, zmiany na nocnych i zmiany nazw przystanków w Policach https://www.zditm.szczecin.pl/pl/pasazer/informacje/68c93bba62e0c/od-1102025-r-zmiany-na-liniach-tramwajowych-i-autobusowych |
| 2 | ~ 8 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | Linie 74 dodane - jest jeszcze linia dodatkowa ponoć przez zakłady Piekarnicze - to muszę oblukać i dodać; zmiany na 86 zrobione; zmieniłem nazwę przystanków Tanowska Police Szkoła na Tanowska Stara Fabryka. reszta do ogarnięcia w chwilach wolnych przeze mnie no chyba że ktoś to pociągnie dalej | |
| 3 | ~ 8 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | dodatkowa linia 74 via Zakłady piekarnicze w obu kierunkach dodane | |
| 4 | ~ 7 months ago | commented | uprkos ♦7,927 | Czy coś tu jeszcze zostało do zrobienia? | |
| 5 | ~ 7 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | nie wiem jak z nocnymi liniami | |
| 6 | ~ 7 months ago | reopened | d3mol3k ♦1,043 | ||
| 7 | ~ 6 months ago | closed | Bartek444 ♦1,823 | nocne 528 i 536 poprawione - cały komunikat wprowadzony uwzględniłem zmianę https://www.zditm.szczecin.pl/pl/pasazer/informacje/6909ca2f778d2/zmiany-w-funkcjonowaniu-linii-528 | |
| 5042374 Category: Unknown | 1 | ~ 7 months ago | opened | Michaall99 ♦40 | Czy te tory jeszcze istnieją? Na ortofotomapie nie widać |
| 2 | ~ 7 months ago | closed | alan_theplaneguy ♦23 | ze źródeł satelity google maps tory nadal stoją https://www.google.com/maps/@53.4311661,14.5254252,44m/data=!3m1!1e3?entry=ttu&g_ep=EgoyMDI1MTEwNS4wIKXMDSoASAFQAw%3D%3D | |
| 3 | ~ 7 months ago | reopened | d3mol3k ♦1,043 | ||
| 4 | ~ 7 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | torów nie ma co pokazuje podkład najaktualniejszy na geoportalu - zmieniłem na abondoned | |
| 4435416 Category: unknown | 1 | ~ 1 year ago | opened | szymo1500 ♦183 | budowa przychodni portowej |
| 2 | ~ 1 year ago | commented | szymo1500 ♦183 | https://portzdrowie.pl/ | |
| 3 | ~ 7 months ago | commented | szymo1500 ♦183 | + dino w budowie | |
| 4 | ~ 7 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | dodane | |
| 4977542 Category: Unknown | 1 | ~ 8 months ago | opened | PawelZia ♦35 | Brak mapowania wewnętrznego sektora zabudowy - trawniki, plac zabaw, ścieżki. Fotografia z góry: https://www.facebook.com/photo?fbid=9978095172201915&set=a.1185631071448413 - po lewej narożnik między 8 i 6, po prawej numer 4 i wjazd od Celnej. |
| 2 | ~ 8 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | Wiem o co chodzi - jednak po pierwsze primo - po kliknięciu w link info że strona nie istnieje, na podkładzie geoportalu jest już w przypadku tego bloku i tej uwagi zarys ciągów pieszych ale jeszcze chwilę potrwa kiedy będą widoczne kompletne na nowszych zdjęciach na któ©e trzeba poczekać - podejrzewam że ciągi kończa się na wejściach do klatek schodowych? w tym wypadku tyle mogę zrobić na chwilę obecną | |
| 3 | ~ 8 months ago | commented | PawelZia ♦35 | https://i.imgur.com/MNVxdJp.jpeg - mam coś lepszego niż czekanie na aktualizację map ;) | |
| 4 | ~ 8 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | oki :) postaram sie ogarnąć - a w drugim budynku? | |
| 5 | ~ 7 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | ||
| 5042016 Category: Unknown | 1 | ~ 7 months ago | opened | --- | "Sebastiana" to jakiś napis zrobiony przez żartownisia. |
| 2 | ~ 7 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | poprawione przez @kubahahaha | |
| 4897555 Category: unknown | 1 | ~ 10 months ago | opened | --- | Teraz tu jest punkt Lotto. |
| 2 | ~ 7 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | zmieniono | |
| 5041057 Category: Unknown | 1 | ~ 7 months ago | opened | --- | W tym miejscu nie ma już Gralbud. Obecnie jest Virtual Space. |
| 2 | ~ 7 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | zmieniono i dodano | |
| 5039323 Category: StreetComplete | 1 | ~ 7 months ago | opened | Syhmac ♦35 | Unable to answer "What’s the name of this street?" – Pedestrian Street – https://osm.org/way/772783197 via StreetComplete 61.3: Private pavemant |
| 2 | ~ 7 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | chodnik nie jest prywatny - mogą nim chodzić wszyscy | |
| 5039301 Category: StreetComplete | 1 | ~ 7 months ago | opened | Syhmac ♦35 | Unable to answer "Is this still here?" – Prywatne Liceum Ogólnokształcące „Maxima” (School Grounds) – https://osm.org/node/6629055099 via StreetComplete 61.3: No information outside of the building |
| 2 | ~ 7 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | informacji na budynku - brak to fakt ale szkoła ma tu swoje miejsce wystarczy zajrzeć do danych kontaktowych dopisanych w node | |
| 4720773 Category: unknown | 1 | ~ 1 year ago | opened | krzys_h ♦342 | To rondo które tu jest jako proposed już prawie istnieje, chociaż nadal odbywały się tu jakieś roboty drogowe. Nie zanotowałem co dokładnie jest a co nie. |
| 2 | ~ 1 year ago | commented | Aim311_ ♦895 | #Yanosik mógłby pomóc. | |
| 3 | ~ 10 months ago | commented | Fan map 2 ♦64 | Zaktualizowałem skrzyżowanie "na oko". | |
| 4 | ~ 7 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | zaktualizowałem do stanu bieżącego wraz z drogami dojazdowymi do posesji | |
| 5038313 Category: Unknown | 1 | ~ 7 months ago | opened | --- | W tym miejscu nie ma przystanku autobusowego. Jest bariera na peronie, więc autobus wysadzałby ludzi na barierę. |
| 2 | ~ 7 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | Usunąłem | |
| 4965915 Category: Unknown | 1 | ~ 8 months ago | opened | grelus ♦537 | sprawdzić zamknięcie mostu na 3 miesiące, info: https://wszczecinie.pl/buduja-nowy-most-oznacza-to-utrudnienia-dla-kierowcow/52330 |
| 2 | ~ 8 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | dodałem info w tagach - i datę zakończenia prac - 10 grudnia 2025 | |
| 3 | ~ 8 months ago | closed | YomanNH ♦3,000 | Skoro rozwiązane, to zamykam uwagę. | |
| 4994484 Category: Unknown | 1 | ~ 8 months ago | opened | --- | Zepsuta geometria torowiska |
| 2 | ~ 8 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | poprawione - dzięki | |
| 4994483 Category: Unknown | 1 | ~ 8 months ago | opened | --- | Zepsuta geometria torowiska |
| 2 | ~ 8 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | poprawione - dzięki | |
| 4967879 Category: Unknown | 1 | ~ 8 months ago | opened | szymo1500 ♦183 | Linia 223 i 226 ma błędny przebieg, dodatkowa linia |
| 2 | ~ 8 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | @szymo coś więcej - bo nie kumam zbytnio? | |
| 3 | ~ 8 months ago | commented | szymo1500 ♦183 | Możesz skorzystać z podglądu komunikacji miejskiej, jedna linia biegnie prawidłowo ulicą, a druga przez pole. | |
| 4 | ~ 8 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | a widzę w podkładzie dla transportu publicznego - dzięki zaraz poprawię | |
| 5 | ~ 8 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | poprawiłem - i to ja to zbaboliłem ;) - dzięki | |
| 4773164 Category: unknown | 1 | ~ 1 year ago | opened | szymo1500 ♦183 | budynek w przebudowie |
| 2 | ~ 10 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | dodałem tylko musze popracować nad building:part na potrzeby widoku 3d szymo1500 jak uważasz że można zamknąc tę uwagę to zamknij ja będę walczył z tym budynkiem sukcesywnie | |
| 3 | ~ 8 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | zamykam dodano | |
| 4948192 Category: Unknown | 1 | ~ 9 months ago | opened | --- | access=private czy access=no kompletnie? Tunel wygląda na opuszczony |
| 2 | ~ 8 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | Opuszczony jest ale raczej przejść nim można na drugą stronę ulicy - zasypali tylko wejścia/wyjścia na przystanki oraz w kierunku Malczewskiego i Rayskiego | |
| 3 | ~ 7 months ago | commented | JulesGabrielVerne ♦715 | nie rozumiem co tu jest na tej mapie. Jeżeli nie można do niego wejść to bym rozważył jakieś ukrycie tego obiektu na mapie | |
| 4 | ~ 7 months ago | commented | kubahahaha ♦10,601 | Czyli te wyjścia na północ pozwalają przejść, czy coś blokuje? | |
| 5 | ~ 5 months ago | commented | uprkos ♦7,927 | Kraty, brak przejścia. Attached photo(s): https://streetcomplete.app/p/322809.jpg | |
| 6 | ~ 5 months ago | commented | almo53 ♦21 | access=private oznacza, że pojedyńcze osoby mają pozwolenie korzystać z danego obiektu/węzła, a access=no jest dla obiektów/węzłów gdzie publiczność kompletnie nie może z nich korzystać. Ale to jest zasypane i kompletnie nie ma przejścia, ja bym rozważył usunięcie przynajmniej tych niedostępnych już węzłów | |
| 7 | ~ 5 months ago | commented | uprkos ♦7,927 | Może po prostu zmienić cały odcinek w tunelu na disused? | |
| 8 | ~ 5 months ago | commented | kubahahaha ♦10,601 | Jeżeli jest zasypane, to usunąć. Jeżeli są tylko kraty to access=no chyba najlepiej. Niestety nie wczytuje mi się zdjęcie z kilku komentarzy wyżej | |
| 9 | ~ 5 months ago | closed | uprkos ♦7,927 | Faktycznie, coś się stało ze zdjęciem. Ale nie było tam widać czy cały tunel jest fizycznie zasypany (nie istnieje) czy tylko zablokowane są wejścia. Oznaczyłem jako 'disused', bo nie mam pewności że zostało to na wieki unicestwione, ale przynajmniej przestanie się wyświetlać. | |
| 4978089 Category: Unknown | 1 | ~ 8 months ago | opened | --- | przystanków tutaj przede wszystkim nie ma |
| 2 | ~ 8 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | rozwiązano - usunąłem tagi name oraz zminiłemrailway=tram_stop na construction:railway=tram_stop | |
| 4974439 Category: Unknown | 1 | ~ 8 months ago | opened | --- | Nazwy przystanków zmyślone |
| 2 | ~ 8 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | rozwiązano | |
| 4983469 Category: Unknown | 1 | ~ 8 months ago | opened | d3mol3k ♦1,043 | fikcyjna nazwa przystanku |
| 2 | ~ 8 months ago | closed | YomanNH ♦3,000 | Nie wiem po co natworzyłeś tyle uwag, ale teraz możesz je zamknąć: https://www.openstreetmap.org/changeset/172646465 | |
| 3 | ~ 8 months ago | reopened | d3mol3k ♦1,043 | ||
| 4 | ~ 8 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | @YomanNH - by wiedzieć co jest do zmiany - czasami gdzieś musze zniknąć i może to ktoś inny poprawi. Dlatego ;) pozdro - pozamykałem | |
| 4983476 Category: Unknown | 1 | ~ 8 months ago | opened | d3mol3k ♦1,043 | fikcyjna nazwa przystanku |
| 2 | ~ 8 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | ||
| 4983475 Category: Unknown | 1 | ~ 8 months ago | opened | d3mol3k ♦1,043 | fikcyjna nazwa przystanku |
| 2 | ~ 8 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | ||
| 4983473 Category: Unknown | 1 | ~ 8 months ago | opened | d3mol3k ♦1,043 | fikcyjna nazwa przystanku |
| 2 | ~ 8 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | ||
| 4983479 Category: Unknown | 1 | ~ 8 months ago | opened | --- | fikcyjna nazwa prtzystanku |
| 2 | ~ 8 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | ||
| 4959761 Category: Unknown | 1 | ~ 8 months ago | opened | szymo1500 ♦183 | osiedle borowikowe https://www.mkdeveloper.eu/osiedle-borowikowe |
| 2 | ~ 8 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | dodałem etap pierwszy | |
| 4976327 Category: Unknown | 1 | ~ 8 months ago | opened | szymo1500 ♦183 | Rose Park, II etap |
| 2 | ~ 8 months ago | closed | JulesGabrielVerne ♦715 | jest oznaczone jako budowa więc chyba niema co zaznaczać który to etap. jak skończy się budowa to zmieni się cały obszar na "zamieszkania" | |
| 3 | ~ 8 months ago | reopened | d3mol3k ♦1,043 | ||
| 4 | ~ 8 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | szymo1500 chodziło zapewne o budynek drugiego etapu - dodałem zamykam ponownie ;) | |
| 4977540 Category: Unknown | 1 | ~ 8 months ago | opened | PawelZia ♦35 | Brak mapowania wewnętrznego sektora. Fotografia: https://www.facebook.com/photo/?fbid=9978059105538855&set=a.1185631071448413 - widok od strony numeru 9 w kierunku 1. Po środku plac zabaw, zieleniec, ławki i ścieżki przy ścianie budynku, od wewnątrz. |
| 2 | ~ 8 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | trzeba poczekać na aktualną ortofotomapę - jest to na dachu kondygnacji garażowej - do zrobienia po jej aktualizacji | |
| 3 | ~ 8 months ago | commented | PawelZia ♦35 | Tu mam nieco krzywą fotkę, ale myślę, że rozpoznasz - https://i.imgur.com/3h1pPGd.jpeg - widok od zachodu na wschód, czyli w tle jest przejście do Celnej i na szpaler drzew. | |
| 4707044 Category: unknown | 1 | ~ 1 year ago | opened | Dawid2849 ♦1,418 | MOP wymaga aktualizacji na podstawie wizyty w terenie. Wstępnie dodałem zarys przebudowanych/nowych dróg, ale brakuje sporo parkingów, niektóre drogi na pewno są jednokierunkowe, ale nie wiem które i w jakim kierunku. Dodałem też coś obok placu zabaw, co nie wiem czym jest. Podsumowując, sporo tu jeszcze jest rzeczy do roboty. |
| 2 | ~ 1 year ago | commented | Dawid2849 ♦1,418 | Nie mam też pewności, czy aby na pewno stacja BP jest już czynna. | |
| 3 | ~ 1 year ago | commented | Dawid2849 ♦1,418 | na razie zmieniłem amenity na construction:amenity | |
| 4 | ~ 8 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | według strony https://www.bp.com/pl_pl/poland/home/produkty_uslugi/stacje_bp.html podaja że stacja jest otwarta; dodałem zieleń itrochę chodników - podejrzewamże wjazd na KFC jest od strony północnej (ronda)i jest jednokierunkowy z funkcją drive-through | |
| 5 | ~ 2 months ago | closed | OSMaper_xD ♦90 | ||
| 4967103 Category: Unknown | 1 | ~ 8 months ago | opened | d3mol3k ♦1,043 | nie wiem czy jest tu jeszcze ten parking - przed zjazdem pojawił się znak "C-5 nakaz jazdy prosto" z tabliczka pod znakiem ale nie zdążyłem przeczytać informacji. Żadnej info wcześniej oparkingu |
| 2 | ~ 8 months ago | closed | Dawid2849 ♦1,418 | Nie ma, obecnie jest oznaczony w terenie jako zatoka awaryjna i tak go oznaczyłem w OSM. https://www.mapillary.com/app/?pKey=6034800966638521&focus=photo&lat=51.03467669999998&lng=16.807537499999967&z=18.799388060970365 | |
| 3 | ~ 8 months ago | reopened | Dawid2849 ♦1,418 | ||
| 4 | ~ 8 months ago | commented | Dawid2849 ♦1,418 | A, ten znak odnosi się do zatoki dalej, a ten "parking" to chyba obecnie jest to bardziej zatoka do kontoli pojazdów... | |
| 5 | ~ 8 months ago | closed | Dawid2849 ♦1,418 | Poprawiłem w takim razie oznaczenie tej jednej i zacząłem mapować wszystkie na tym odcinku A4. | |
| 4949817 Category: Unknown | 1 | ~ 9 months ago | opened | --- | 06/24 R, trawa 760 metrów |
| 2 | ~ 8 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | WEDŁUG STRONY LOTNISKA I MAPY: https://aeroklubszczecinski.pl/pliki/2017/05/EP_AD_4_EPSD_3-0_en_.pdf PASY: 06/24 ORAZ 06L/24L - TO PASY WYŁĄCZONE (NOTAM) | |
| 3 | ~ 7 months ago | closed | alan_theplaneguy ♦23 | ||
| 4955860 Category: Unknown | 1 | ~ 9 months ago | opened | szymo1500 ♦183 | Oddano do użytku https://www.zditm.szczecin.pl/pl/pasazer/informacje/68c123deac670/otwarcie-parkingu-przy-petli-turkusowa |
| 2 | ~ 8 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | dodano | |
| 4933878 Category: Unknown | 1 | ~ 9 months ago | opened | --- | Parking płatny 24/7 zarządzany przez Aqcoa |
| 2 | ~ 9 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | Chodzi o biedronkowy parking, się nie tu wkleila uwaga 🤦 | |
| 3 | ~ 9 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | ||
| 4915575 Category: unknown | 1 | ~ 9 months ago | opened | --- | Brak przejazdu |
| 2 | ~ 9 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | Skad taka niewiedza a autobus 53 to lata tędy? | |
| 3 | ~ 9 months ago | reopened | d3mol3k ♦1,043 | ||
| 4 | ~ 9 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | https://www.mapillary.com/app/?lat=53.407504700000004&lng=14.524048099999959&z=19.52816349513268&pKey=737526979178686&focus=photo | |
| 4915576 Category: unknown | 1 | ~ 9 months ago | opened | --- | Droga jest dwukierunkowa |
| 2 | ~ 9 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | Nie prawda - jest jednokierunkowa zapraszam na mapilary - proszę nie wprowadzać w błąd | |
| 3 | ~ 9 months ago | reopened | d3mol3k ♦1,043 | ||
| 4 | ~ 9 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | https://www.mapillary.com/app/?lat=53.4086829&lng=14.524199199999998&z=19.52816349513268&pKey=3293876257440502&focus=photo&x=0.2662584272465002&y=0.4821528153603321&zoom=0 | |
| 4878708 Category: unknown | 1 | ~ 10 months ago | opened | --- | tunel, wejście do hormonu od strony Piłsudskiego |
| 2 | ~ 10 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | A nie tym wejściem? https://www.google.com/maps/@53.4328226,14.5444742,3a,75y,173.89h,83.8t/data=!3m7!1e1!3m5!1sO-aeSoqu5X5TUZ8SUVARnQ!2e0!6shttps:%2F%2Fstreetviewpixels-pa.googleapis.com%2Fv1%2Fthumbnail%3Fcb_client%3Dmaps_sv.tactile%26w%3D900%26h%3D600%26pitch%3D6.198706708896381%26panoid%3DO-aeSoqu5X5TUZ8SUVARnQ%26yaw%3D173.8866232042392!7i16384!8i8192?entry=ttu&g_ep=EgoyMDI1MDczMC4wIKXMDSoASAFQAw%3D%3D | |
| 3 | ~ 5 months ago | closed | uprkos ♦7,927 | W tej kamienicy są trzy wejścia, dodałem wszystkie. Środkowe prowadzi do Hormonu (schodki w dół) i Kenko Sushi (schodki w górę). | |
| 4828727 Category: unknown | 1 | ~ 11 months ago | opened | szymo1500 ♦183 | Wydłużenie trasy linii 7 na Głębokie |
| 2 | ~ 10 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | Szymo to wakacyjna trasa czyli trzeba by dodać cały przebieg w obie strony rozumiem? Jakieś dodatkowe info w tagach czy tylko to co jest przy normalnym przebiegu? | |
| 3 | ~ 10 months ago | commented | szymo1500 ♦183 | Tak, chodzi o dołączenie do relacji głównej połączeń na Głębokie. Ta relacja jest stała, nie tylko na okres wakacyjny. | |
| 4 | ~ 10 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | czyli ta co jest do Zawadzkiego przedłużamy do Głębokiego? Jeśli tak to postaram sie jak najszybciej to ogarnąć | |
| 5 | ~ 10 months ago | commented | szymo1500 ♦183 | Chyba są dwie trasy, jedna do Zawadzkiego, a druga na Głębokie. | |
| 6 | ~ 10 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | czyli dodać dwie relacje nowe - tam i z powrotem | |
| 7 | ~ 10 months ago | commented | szymo1500 ♦183 | Tak. | |
| 8 | ~ 10 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | ok to popracuję nad tym do końca tygodnia jakby coś | |
| 9 | ~ 10 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | dodane - proszę o weryfikację i zamknięcie uwagi ;) | |
| 10 | ~ 10 months ago | closed | szymo1500 ♦183 | ||
| 4825392 Category: unknown | 1 | ~ 11 months ago | opened | eigenval ♦296 | 100 km/h |
| 2 | ~ 10 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | prędkość zaznaczona w drodze od miejsca posadowienia znaków drogowych o ograniczeniu do 100 km/h - | |
| 3 | ~ 10 months ago | closed | eigenval ♦296 | ||
| 4456679 Category: unknown | 1 | ~ 1 year ago | opened | d3mol3k ♦1,043 | trwa montaż kamer na przejazd na czerwonym świetle |
| 2 | ~ 10 months ago | commented | Rogoyski ♦1,506 | Ktoś w ogóle potrafi rozpoznać, czy to istnieje, i wie, jak to otagować? | |
| 3 | ~ 10 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | istnieje - i jest dodane - https://www.openstreetmap.org/relation/18445698#map=19/52.190284/20.958004&layers=N - i to nawet przeze mnie ;) - zapomniałem zamknąć chyba 7 miesięcy temu ;) | |
| 4629614 Category: unknown | 1 | ~ 1 year ago | opened | szymo1500 ♦183 | Powstaje polana grillowa https://wiadomosci.szczecin.eu/artykul/mieszkancy/na-osiedlu-majowym-powstaje-polana-grillowa |
| 2 | ~ 10 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | dodana | |
| 4846029 Category: Organicmaps | 1 | ~ 11 months ago | opened | O8TsWI0ytroHwPeo ♦14 | "the equipment of station seems to be removed permanently " The place has gone or never existed. A user of Organic Maps application has reported that the POI was visible on the map (see snapshot date below), but was not found on the ground. OSM snapshot date: 2025-06-08T00:18:23Z POI has no name POI types: amenity-bicycle_repair_station #organicmaps ios |
| 2 | ~ 10 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | Miejsce istniało - 09.09.2022 - https://www.mapillary.com/app/?lat=53.42601509999997&lng=14.568631800000048&z=19.77601850495498&pKey=200358652336933&focus=photo&x=0.4362468779021441&y=0.514916570876093&zoom=0.4054054054054053 jeśli jednak nie widziałeś go w tym miejscu znaczy się że usunięto stacje serwisową dla rowerów. Niestety nie będe tam w najbliższej okolicy by to potwierdzić :( | |
| 3 | ~ 10 months ago | commented | O8TsWI0ytroHwPeo ♦14 | While the station is still there, all its equipment is gone. | |
| 4 | ~ 9 months ago | closed | almo53 ♦21 | deleted | |
| 4554478 Category: unknown | 1 | ~ 1 year ago | opened | szymo1500 ♦183 | Najemną jest Party Deco |
| 2 | ~ 1 year ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | "... Dołączenie PartyDeco do grona najemców WESTSIDE SZCZECIN by LemonTree to dla na ..." Inwestycja WESTSIDE SZCZECIN by LemonTree ma być gotowa w drugim kwartale 2025 roku. | |
| 3 | ~ 10 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | dodane - hala oddana do użytku | |
| 4773138 Category: unknown | 1 | ~ 1 year ago | opened | szymo1500 ♦183 | Przystań w przebudowie |
| 2 | ~ 10 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | naniosłem poprawki | |
| 4840317 Category: Organicmaps | 1 | ~ 11 months ago | opened | cedii161 ♦5 | The place has gone or never existed. A user of Organic Maps application has reported that the POI was visible on the map (see snapshot date below), but was not found on the ground. OSM snapshot date: 2025-06-08T00:18:23Z POI name: Santander POI types: amenity-bank #organicmaps ios |
| 2 | ~ 10 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | poprawione - obecnie lokal do wynajęcia | |
| 4551927 Category: unknown | 1 | ~ 1 year ago | opened | --- | Ponad kilometrowy odcinek drogi powiatowej Stara Łubianka – Dobrzyca został wyremontowany i oddany do użytku! To efekt współpracy Lasów Państwowych z Powiat Pilski. 🌳 Całość inwestycji wyniosła 1,3 mln zł, z czego aż 900 tys. zł (70%) pochodziło z Funduszu Leśnego. 💡 Co nowego na drodze? ✅ Nowa, gładka nawierzchnia ✅ Pobocza gruntowe i zjazdy do lasu ✅ Pierwsza w powiecie organizacja ruchu typu 2-1: • Środkowy pas dla samochodów • Boczny pas dla rowerzystów A tym samym prośba o oznaczenie tego pasa dla rowerzystów ;) |
| 2 | ~ 11 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | poprawiłem na docinku Stara Łubianka - okolice przed Czaplinem bo tylko takie miałem materiały dostępne. Jak jest w stronę Dobrzycy - nie wiem :( potrzebowałbym punkt końca przebudowanego odcinka | |
| 3 | ~ 2 months ago | closed | grelus ♦537 | zaktualizowane po przejeździe i ostatniej inwestycji. można zobaczyć na mapillary | |
| 4773467 Category: unknown | 1 | ~ 1 year ago | opened | maro21 ♦3,178 | Teraz jest tu Aldi https://www.aldi.pl/informacje-dla-klienta/wyszukiwarka-sklepu.html/l/szczecin/1-maja-43/4969023 |
| 2 | ~ 11 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | ||
| 4831936 Category: unknown | 1 | ~ 11 months ago | opened | --- | Szpitalna jest ślepą ulicą nie ma wjazdu w powstańców Wielkopolskich |
| 2 | ~ 11 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | zmieniono | |
| 4831979 Category: unknown | 1 | ~ 11 months ago | opened | --- | Przejazd otwarty |
| 2 | ~ 11 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | zmieniono | |
| 4753977 Category: Organicmaps | 1 | ~ 1 year ago | opened | Avero_ ♦1 | "permanently closed" The place has gone or never existed. A user of Organic Maps application has reported that the POI was visible on the map (see snapshot date below), but was not found on the ground. OSM snapshot date: 2025-02-27T10:33:49Z POI name: Fabryka Lodów POI types: cuisine-ice_cream amenity-ice_cream #organicmaps android |
| 2 | ~ 11 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | ||
| 4773381 Category: Organicmaps | 1 | ~ 1 year ago | opened | Michaall99 ♦40 | The place has gone or never existed. A user of Organic Maps application has reported that the POI was visible on the map (see snapshot date below), but was not found on the ground. OSM snapshot date: 2025-05-11T16:17:16Z POI name: Jump Szczecin Park Trampolin POI types: leisure-fitness_centre #organicmaps ios |
| 2 | ~ 11 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | mamutinka usunęła noda - zamykam | |
| 4785110 Category: unknown | 1 | ~ 1 year ago | opened | szymo1500 ♦183 | zmiana rozkładów jazdy dla linii A i B https://www.zditm.szczecin.pl/pl/pasazer/informacje/68189598ad4c4/linie-pospieszne-a-i-b-po-nowemu |
| 2 | ~ 11 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | widzę że @achrzan dokonał zmian 23 i 21 dni temu - zamykam | |
| 4808476 Category: unknown | 1 | ~ 11 months ago | opened | szymo1500 ♦183 | Otwarcie kładki od 17.06 https://wiadomosci.szczecin.eu/artykul/mieszkancy/nad-ulica-struga-otwieramy-nowa-kladke |
| 2 | ~ 11 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | poprawiłem położenie i przebieg, dodałem access=no - do zdjęcia jutro po otwarciu | |
| 3 | ~ 11 months ago | closed | d3mol3k ♦1,043 | zdjąłem access=no | |
| 4731338 Category: OsmAnd | 1 | ~ 1 year ago | opened | grelus ♦537 | fotowoltaika #OsmAnd |
| 2 | ~ 11 months ago | commented | d3mol3k ♦1,043 | się dodaje powoli ;) | |
| 3 | ~ 11 months ago | closed | YomanNH ♦3,000 | https://www.openstreetmap.org/changeset/167701688 |