OpenStreetMap Note Activities of Wiiktor19 for the last 12 Months
Overall Activities | 12 Months
Opened: 2 (11%) Commented: 3 (17%) Closed: 13 (72%) Reopened: 0 (0%)
Stats per month
Latest | Limit 250
Latest | Limit 250 | The colored events are made by Wiiktor19
Note#⏱️ Last updatedEventContributorComment
5204674
Category: Unknown
1~ 2 months agoopened---Czy rzeczywiście tutaj jest budowane te centrum sportu i rekreacji wodnej? Wiem że taki obiekt jest planowany w tym miejscu, ale z tego co mi wiadomo to plany na 2030+ i nie wydaje mi się żeby budowa zaczęła się już teraz
2~ 2 months agocommentedWiiktor19
♦30
Ostatnio na miejscu pracowali geodeci, a także były tam samochody znanej firmy Strabag, jednak przetargu aktualnie nawet nie ogłoszono. Moim zdaniem powinno zostać tak, jak jest.
3~ 2 months agocommentedMateusz Konieczny
♦38,198
jak nawet przetargu na budowę nie ma, to budowy tym bardziej nie ma
4~ 16 days agocommentedYomanNH
♦2,980
@Wiiktor19 Jak nie ma budowy, to nie wiem na jakiej podstawie uważasz, że ma tu być zaznaczony plac budowy. A z ciekawości, tu: https://www.openstreetmap.org/way/1424607083/ też nic się nie buduje i dodałeś fikcyjny plac budowy?
5~ 15 days agoclosedWiiktor19
♦30
@YomanNH Po pierwsze, przetarg na budowę Centrum Sportu i Rekreacji Wodnej został już ogłoszony. Po drugie, istnieje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Po trzecie, są dostępne konkretne plany budowy. Co do drugiej sprawy — warto też przejrzeć nawet artykuły z mediów: https://bydgoszcz.tvp.pl/88318400/grudziadz-64-nowe-mieszkania-komunalne-przy-ul-lisiej oraz oficjalne ogłoszenie: https://grudziadz.pl/uploads/files/OGŁOSZENIE%20O%20NABORZE%20WNIOSKÓW%20O%20NAJEM%20LOKALI%20PRZY%20UL.%20LISIEJ%20W%20GRUDZIĄDZU%20(INWESTYCJA%20REALIZOWANA%20PRZEZ%20SIM%20KZN-TORUŃSKI%20SP.%20Z%20O.O.).pdf
6~ 15 days agoreopenedkubahahaha
♦10,573
7~ 15 days agocommentedkubahahaha
♦10,573
Ale tutaj jeszcze nie zaczęła się budowa, tak?
8~ 15 days agocommentedWiiktor19
♦30
Są przygotowania do budowy. Według mnie jednak można usunąć ten teren.
9~ 15 days agoclosedMateusz Konieczny
♦38,198
to że przetarg został ogłoszony NIC nie znaczy w Krakowie mamy miejsca że przetarg został rozpisany czy nawet rozstrzygnięty w 2010 czy wcześniej a budowy brak to zamykam, otworzyłem https://www.openstreetmap.org/note/5305055
10~ 15 days agoreopenedMateusz Konieczny
♦38,198
11~ 15 days agoclosedMateusz Konieczny
♦38,198
skasowane w https://www.openstreetmap.org/changeset/183036668
31506031~ 4 years agoopeneddart88wiata/stolik
2~ 1 year agoclosedjgacek
3~ 1 year agoreopenedFlorek89
♦519
4~ 4 months agoclosedWiiktor19
♦30
nie ma wiaty
5150901
Category: Unknown
1~ 4 months agoopened---Ponieważ trwa przebudowa ul. Rydygiera na odcinku od pętli do Skowronkowej, myślę że warto by było ją oznaczyć jako drogę w budowie
2~ 4 months agoclosedWiiktor19
♦30
5151959
Category: Unknown
1~ 4 months agoopenedWiiktor19
♦30
Parking
4917415
Category: unknown
1~ 9 months agoopenedpsus11
♦5
w tym miejscu: miniparking, zmiana geometrii chodników na sobieskiego 48 sklepik Chata Polska (dawniej drukarnia vega)
2~ 4 months agoclosedWiiktor19
♦30
3~ 4 months agoreopenedpsus11
♦5
4~ 4 months agocommentedpsus11
♦5
do poprawienia geometria+dodanie parkingu...
5~ 4 months agocommentedWiiktor19
♦30
geometria z osm pokrywa się z rzeczywistą, nie widzę sensu.
6~ 4 months agocommentedpsus11
♦5
to gdzie na mapie jest 7-autowy parking? bo ja go tu nie widzę...
7~ 4 months agocommentedpsus11
♦5
dokładnie na pinesce jest w rzeczywistości...
8~ 4 months agocommentedkubahahaha
♦10,573
Nie ma aktualnych zdjęć :-(
4572383
Category: unknown
1~ 1 year agoopenedadas
♦2,431
"a niedawno zrealizowano ścieżkę przy tej trasie w Dusocinie". https://www.portalsamorzadowy.pl/inwestycje/nowe-sciezki-dla-pieszych-i-rowerzystow-powstana-w-woj-kujawsko-pomorskim,401846.html?mp=promo
2~ 4 months agoclosedWiiktor19
♦30
34080231~ 3 years agoopenedmacaddr
♦194
trafika - kiosk via StreetComplete 47.2
2~ 1 year agocommentedTa uwaga jest zbędnaAktualne, czy uwaga do zamknięcia?
3~ 1 year agocommentedmacaddr
♦194
jak ostatnio tam byłem to kiosk jeszcze tam był ;)
4~ 4 months agoclosedWiiktor19
♦30
Już nie ma.
5056031
Category: Unknown
1~ 6 months agoopened---PGNiG S.A.
2~ 4 months agoclosedWiiktor19
♦30
5129288
Category: Unknown
1~ 4 months agoopened---Bankomatu już nie ma od dawna
2~ 4 months agoclosedWiiktor19
♦30
4934674
Category: StreetComplete
1~ 9 months agoopenedMichal Rzeznik
♦86
Brak widocznej drogi, czy nawet drobnej ścieżki - tylko zaorane pole. via StreetComplete 61.2 Attached photo(s): https://streetcomplete.app/p/301703.jpg
2~ 5 months agoclosedWiiktor19
♦30
34080271~ 3 years agoopenedmacaddr
♦194
cukiernia strawa i kawa via StreetComplete 47.2
2~ 1 year agocommentedTa uwaga jest zbędnaAktualne, czy uwaga do zamknięcia?
3~ 1 year agocommentedmacaddr
♦194
jak ostatnio tam byłem to cukiernia jeszcze tam była ;)
4~ 1 year agocommentedYomanNH
♦2,980
Czemu nie dodasz na mapę?
5~ 1 year agocommentedmacaddr
♦194
A czemu Ty nie dodasz? ;) Te dwa lata temu dodałem uwagę z myślą że ogarnę temat możliwie szybko, ale jak widać nie wyszło 😂 nie samym OSM człowiek żyje 😅
6~ 1 year agocommentedYomanNH
♦2,980
Nie dodam, bo przez tak długi czas uwaga mogła się zdezaktualizować. Rozwiązuję uwagi, które szybko mogę zweryfikować na zdjęciach lotniczych i przede wszystkim rozwiązuję własne uwagi.
7~ 5 months agoclosedWiiktor19
♦30
34080241~ 3 years agoopenedmacaddr
♦194
elektro gsm via StreetComplete 47.2
2~ 1 year agoclosedTa uwaga jest zbędnaNiejasne.
3~ 1 year agoreopenedmacaddr
♦194
4~ 1 year agocommentedmacaddr
♦194
https://www.facebook.com/p/Elektro-Gsm-100008407620007/
5~ 1 year agocommentedFlorek89
♦519
Wcale nie było "niejasne" tak jak spora część zamykanych przez Ciebie uwag hurtowo. Może dodasz skoro tak lubisz zamykać uwagi :)
6~ 1 year agoclosedjgacek
7~ 1 year agoreopenedmacaddr
♦194
8~ 1 year agocommentedmacaddr
♦194
Cześć, obiekt zniknął czy stało się coś innego? Bo dodanego na mapę nie widzę, a zamknąłeś uwagę 😅
9~ 5 months agoclosedWiiktor19
♦30
5054678
Category: LocusMap
1~ 6 months agoopenedadas
♦2,431
gdzieś tu budowany nowy punkt widokowy z kładką. https://www.facebook.com/share/17QfJcuVRa/ #LocusMap
2~ 5 months agoclosedWiiktor19
♦30
5100592
Category: Unknown
1~ 5 months agoopenedWiiktor19
♦30
Już zostało wybudowane. Sklepy: Rossmann, Pepco, Hebe, JBB, Jysk, Tedi, Lidl, HaulModa, Media Expert (?)
2~ 5 months agoclosedWiiktor19
♦30