| Note | # | ⏱️ Last updated | Event | Contributor | Comment |
|---|---|---|---|---|---|
| 5204674 Category: Unknown | 1 | ~ 2 months ago | opened | --- | Czy rzeczywiście tutaj jest budowane te centrum sportu i rekreacji wodnej? Wiem że taki obiekt jest planowany w tym miejscu, ale z tego co mi wiadomo to plany na 2030+ i nie wydaje mi się żeby budowa zaczęła się już teraz |
| 2 | ~ 2 months ago | commented | Wiiktor19 ♦30 | Ostatnio na miejscu pracowali geodeci, a także były tam samochody znanej firmy Strabag, jednak przetargu aktualnie nawet nie ogłoszono. Moim zdaniem powinno zostać tak, jak jest. | |
| 3 | ~ 2 months ago | commented | Mateusz Konieczny ♦38,198 | jak nawet przetargu na budowę nie ma, to budowy tym bardziej nie ma | |
| 4 | ~ 16 days ago | commented | YomanNH ♦2,980 | @Wiiktor19 Jak nie ma budowy, to nie wiem na jakiej podstawie uważasz, że ma tu być zaznaczony plac budowy. A z ciekawości, tu: https://www.openstreetmap.org/way/1424607083/ też nic się nie buduje i dodałeś fikcyjny plac budowy? | |
| 5 | ~ 15 days ago | closed | Wiiktor19 ♦30 | @YomanNH Po pierwsze, przetarg na budowę Centrum Sportu i Rekreacji Wodnej został już ogłoszony. Po drugie, istnieje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Po trzecie, są dostępne konkretne plany budowy. Co do drugiej sprawy — warto też przejrzeć nawet artykuły z mediów: https://bydgoszcz.tvp.pl/88318400/grudziadz-64-nowe-mieszkania-komunalne-przy-ul-lisiej oraz oficjalne ogłoszenie: https://grudziadz.pl/uploads/files/OGŁOSZENIE%20O%20NABORZE%20WNIOSKÓW%20O%20NAJEM%20LOKALI%20PRZY%20UL.%20LISIEJ%20W%20GRUDZIĄDZU%20(INWESTYCJA%20REALIZOWANA%20PRZEZ%20SIM%20KZN-TORUŃSKI%20SP.%20Z%20O.O.).pdf | |
| 6 | ~ 15 days ago | reopened | kubahahaha ♦10,573 | ||
| 7 | ~ 15 days ago | commented | kubahahaha ♦10,573 | Ale tutaj jeszcze nie zaczęła się budowa, tak? | |
| 8 | ~ 15 days ago | commented | Wiiktor19 ♦30 | Są przygotowania do budowy. Według mnie jednak można usunąć ten teren. | |
| 9 | ~ 15 days ago | closed | Mateusz Konieczny ♦38,198 | to że przetarg został ogłoszony NIC nie znaczy w Krakowie mamy miejsca że przetarg został rozpisany czy nawet rozstrzygnięty w 2010 czy wcześniej a budowy brak to zamykam, otworzyłem https://www.openstreetmap.org/note/5305055 | |
| 10 | ~ 15 days ago | reopened | Mateusz Konieczny ♦38,198 | ||
| 11 | ~ 15 days ago | closed | Mateusz Konieczny ♦38,198 | skasowane w https://www.openstreetmap.org/changeset/183036668 | |
| 3150603 | 1 | ~ 4 years ago | opened | dart88 | wiata/stolik |
| 2 | ~ 1 year ago | closed | jgacek | ||
| 3 | ~ 1 year ago | reopened | Florek89 ♦519 | ||
| 4 | ~ 4 months ago | closed | Wiiktor19 ♦30 | nie ma wiaty | |
| 5150901 Category: Unknown | 1 | ~ 4 months ago | opened | --- | Ponieważ trwa przebudowa ul. Rydygiera na odcinku od pętli do Skowronkowej, myślę że warto by było ją oznaczyć jako drogę w budowie |
| 2 | ~ 4 months ago | closed | Wiiktor19 ♦30 | ||
| 5151959 Category: Unknown | 1 | ~ 4 months ago | opened | Wiiktor19 ♦30 | Parking |
| 4917415 Category: unknown | 1 | ~ 9 months ago | opened | psus11 ♦5 | w tym miejscu: miniparking, zmiana geometrii chodników na sobieskiego 48 sklepik Chata Polska (dawniej drukarnia vega) |
| 2 | ~ 4 months ago | closed | Wiiktor19 ♦30 | ||
| 3 | ~ 4 months ago | reopened | psus11 ♦5 | ||
| 4 | ~ 4 months ago | commented | psus11 ♦5 | do poprawienia geometria+dodanie parkingu... | |
| 5 | ~ 4 months ago | commented | Wiiktor19 ♦30 | geometria z osm pokrywa się z rzeczywistą, nie widzę sensu. | |
| 6 | ~ 4 months ago | commented | psus11 ♦5 | to gdzie na mapie jest 7-autowy parking? bo ja go tu nie widzę... | |
| 7 | ~ 4 months ago | commented | psus11 ♦5 | dokładnie na pinesce jest w rzeczywistości... | |
| 8 | ~ 4 months ago | commented | kubahahaha ♦10,573 | Nie ma aktualnych zdjęć :-( | |
| 4572383 Category: unknown | 1 | ~ 1 year ago | opened | adas ♦2,431 | "a niedawno zrealizowano ścieżkę przy tej trasie w Dusocinie". https://www.portalsamorzadowy.pl/inwestycje/nowe-sciezki-dla-pieszych-i-rowerzystow-powstana-w-woj-kujawsko-pomorskim,401846.html?mp=promo |
| 2 | ~ 4 months ago | closed | Wiiktor19 ♦30 | ||
| 3408023 | 1 | ~ 3 years ago | opened | macaddr ♦194 | trafika - kiosk via StreetComplete 47.2 |
| 2 | ~ 1 year ago | commented | Ta uwaga jest zbędna | Aktualne, czy uwaga do zamknięcia? | |
| 3 | ~ 1 year ago | commented | macaddr ♦194 | jak ostatnio tam byłem to kiosk jeszcze tam był ;) | |
| 4 | ~ 4 months ago | closed | Wiiktor19 ♦30 | Już nie ma. | |
| 5056031 Category: Unknown | 1 | ~ 6 months ago | opened | --- | PGNiG S.A. |
| 2 | ~ 4 months ago | closed | Wiiktor19 ♦30 | ||
| 5129288 Category: Unknown | 1 | ~ 4 months ago | opened | --- | Bankomatu już nie ma od dawna |
| 2 | ~ 4 months ago | closed | Wiiktor19 ♦30 | ||
| 4934674 Category: StreetComplete | 1 | ~ 9 months ago | opened | Michal Rzeznik ♦86 | Brak widocznej drogi, czy nawet drobnej ścieżki - tylko zaorane pole. via StreetComplete 61.2 Attached photo(s): https://streetcomplete.app/p/301703.jpg |
| 2 | ~ 5 months ago | closed | Wiiktor19 ♦30 | ||
| 3408027 | 1 | ~ 3 years ago | opened | macaddr ♦194 | cukiernia strawa i kawa via StreetComplete 47.2 |
| 2 | ~ 1 year ago | commented | Ta uwaga jest zbędna | Aktualne, czy uwaga do zamknięcia? | |
| 3 | ~ 1 year ago | commented | macaddr ♦194 | jak ostatnio tam byłem to cukiernia jeszcze tam była ;) | |
| 4 | ~ 1 year ago | commented | YomanNH ♦2,980 | Czemu nie dodasz na mapę? | |
| 5 | ~ 1 year ago | commented | macaddr ♦194 | A czemu Ty nie dodasz? ;) Te dwa lata temu dodałem uwagę z myślą że ogarnę temat możliwie szybko, ale jak widać nie wyszło 😂 nie samym OSM człowiek żyje 😅 | |
| 6 | ~ 1 year ago | commented | YomanNH ♦2,980 | Nie dodam, bo przez tak długi czas uwaga mogła się zdezaktualizować. Rozwiązuję uwagi, które szybko mogę zweryfikować na zdjęciach lotniczych i przede wszystkim rozwiązuję własne uwagi. | |
| 7 | ~ 5 months ago | closed | Wiiktor19 ♦30 | ||
| 3408024 | 1 | ~ 3 years ago | opened | macaddr ♦194 | elektro gsm via StreetComplete 47.2 |
| 2 | ~ 1 year ago | closed | Ta uwaga jest zbędna | Niejasne. | |
| 3 | ~ 1 year ago | reopened | macaddr ♦194 | ||
| 4 | ~ 1 year ago | commented | macaddr ♦194 | https://www.facebook.com/p/Elektro-Gsm-100008407620007/ | |
| 5 | ~ 1 year ago | commented | Florek89 ♦519 | Wcale nie było "niejasne" tak jak spora część zamykanych przez Ciebie uwag hurtowo. Może dodasz skoro tak lubisz zamykać uwagi :) | |
| 6 | ~ 1 year ago | closed | jgacek | ||
| 7 | ~ 1 year ago | reopened | macaddr ♦194 | ||
| 8 | ~ 1 year ago | commented | macaddr ♦194 | Cześć, obiekt zniknął czy stało się coś innego? Bo dodanego na mapę nie widzę, a zamknąłeś uwagę 😅 | |
| 9 | ~ 5 months ago | closed | Wiiktor19 ♦30 | ||
| 5054678 Category: LocusMap | 1 | ~ 6 months ago | opened | adas ♦2,431 | gdzieś tu budowany nowy punkt widokowy z kładką. https://www.facebook.com/share/17QfJcuVRa/ #LocusMap |
| 2 | ~ 5 months ago | closed | Wiiktor19 ♦30 | ||
| 5100592 Category: Unknown | 1 | ~ 5 months ago | opened | Wiiktor19 ♦30 | Już zostało wybudowane. Sklepy: Rossmann, Pepco, Hebe, JBB, Jysk, Tedi, Lidl, HaulModa, Media Expert (?) |
| 2 | ~ 5 months ago | closed | Wiiktor19 ♦30 |