OpenStreetMap Note Activities of Programista Kolejowy for the last 12 Months
Overall Activities | 12 Months
Opened: 10 (71%) Commented: 2 (14%) Closed: 1 (7%) Reopened: 1 (7%)
Stats per month
Latest | Limit 250
Latest | Limit 250 | The colored events are made by Programista Kolejowy
Note#⏱️ Last updatedEventContributorComment
5281081
Category: Unknown
1~ 1 month agoopenedProgramista Kolejowy
♦30
Od dłuższego czasu została tu wybudowana droga. Jeżdzą nią nawet tiry, jednak nie dodaję do mapy, gdyż dokładnie nie byłbym w stanie jej nanieść dlatego liczę na innych edytujących :)
2~ 1 month agoclosedBartek444
♦1,823
dodane
5226434
Category: Unknown
1~ 2 months agoopenedProgramista Kolejowy
♦30
Komuś z edytujących się pomyliło. Tu powinna biec DK5 po zmianach
2~ 2 months agocommentedProgramista Kolejowy
♦30
W sensie na nakładce jest blędnie DK3
5203217
Category: Unknown
1~ 2 months agoopenedProgramista Kolejowy
♦30
Dla relacji linii nr 3 freight należałoby skasować lk 3 przez perony i do Chlastawy dać łącznicami towarowymi 820 z Chlastawy na Dąbrówkę Zbąską a nie lk 3.
5175725
Category: Unknown
1~ 3 months agoopenedProgramista Kolejowy
♦30
Podobno dodano już rozjazd w 2 stronę na Kraszowice
5175723
Category: Unknown
1~ 3 months agoopenedProgramista Kolejowy
♦30
Podobno już koziołek oporowy dodano i tor na koziołek z rozjazdem
5151237
Category: Unknown
1~ 4 months agoopenedProgramista Kolejowy
♦30
Podobno tu kiedyś odchodziła kolej folwarczna do majątku ale nigdzie nie mogę znaleźć przebiegu bo to historyczne. Może akurat komuś wpadł w ręce
2~ 4 months agoclosedYomanNH
♦2,999
Taka uwaga powinna być zgłoszona tu: https://www.openhistoricalmap.org/
5064004
Category: Unknown
1~ 6 months agoopenedProgramista Kolejowy
♦30
Nie wiem na ile ruszyły ale są roboty i zrywka starych torów nwm na jakim odcinku więc pozostawię innym edytującym będącym bliżej w temacie :)
5027224
Category: Unknown
1~ 7 months agoopenedProgramista Kolejowy
♦30
Sory coś zjebałem niby roździeliło linię a jednak nie. Zrobili taki fragment do kcyni 53°02'53.2"N 17°33'10.7"E jako 80 tylko ten odcinek odtąd. Z góry dzięki za poprawkę
2~ 7 months agocommentedkubahahaha
♦10,601
Od tych współrzędnych do Kcyni?
3~ 7 months agocommentedProgramista Kolejowy
♦30
Tak do przejazdu kolejowego. Ja to niby podzieliłem ale coś nie pykło. Na dniach pewnie pojawi się mój film na yt to podeśle dokładnie
4~ 7 months agoclosedkubahahaha
♦10,601
Pykło, jest dobrze
5~ 7 months agoreopenedProgramista Kolejowy
♦30
6~ 7 months agoclosedProgramista Kolejowy
♦30
Teraz widzę że się "naprawiło" chyba że ktoś naprawił. Na edytorze niby mi dobrze roździeliło i było że jest ok ale w praktyce pokazywalo fragment przy Nakle. Nie wiem co tam się wydarzyło
4945468
Category: Unknown
1~ 9 months agoopenedProgramista Kolejowy
♦30
Bzdura. Wszystkie relacje typu Anastazewo Konin wąskotorowy to błąd. Linia łączyła Jabłonkę Słupecką z Koninem Wąsk. A ta z „Anastazewa” błędnie nazywana to po prostu przedłużenie Gniezno Wąsk. - Sławoszewek. Jeśli ktoś posiada mapki by wrysować brakujący. Relacje do poprawy, Zmieniłem już nazwy ale będę wdzięczny jeśli ktoś wyrysuje przebieg. Można z atlasu kol pobrać
4855741
Category: unknown
1~ 10 months agoopenedProgramista Kolejowy
♦30
Niech ktoś to w całość połączy bo można pierdolca dostać jak ta konfiguracja jest tu zrobiona
2~ 10 months agoclosedSzymson
♦1,164
Nie ma takiej potrzeby. Błędnie dodałeś nazwę linii kolejowej z relacji do toru.