| Note | # | ⏱️ Last updated | Event | Contributor | Comment |
|---|---|---|---|---|---|
| 5281081 Category: Unknown | 1 | ~ 1 month ago | opened | Programista Kolejowy ♦30 | Od dłuższego czasu została tu wybudowana droga. Jeżdzą nią nawet tiry, jednak nie dodaję do mapy, gdyż dokładnie nie byłbym w stanie jej nanieść dlatego liczę na innych edytujących :) |
| 2 | ~ 1 month ago | closed | Bartek444 ♦1,823 | dodane | |
| 5226434 Category: Unknown | 1 | ~ 2 months ago | opened | Programista Kolejowy ♦30 | Komuś z edytujących się pomyliło. Tu powinna biec DK5 po zmianach |
| 2 | ~ 2 months ago | commented | Programista Kolejowy ♦30 | W sensie na nakładce jest blędnie DK3 | |
| 5203217 Category: Unknown | 1 | ~ 2 months ago | opened | Programista Kolejowy ♦30 | Dla relacji linii nr 3 freight należałoby skasować lk 3 przez perony i do Chlastawy dać łącznicami towarowymi 820 z Chlastawy na Dąbrówkę Zbąską a nie lk 3. |
| 5175725 Category: Unknown | 1 | ~ 3 months ago | opened | Programista Kolejowy ♦30 | Podobno dodano już rozjazd w 2 stronę na Kraszowice |
| 5175723 Category: Unknown | 1 | ~ 3 months ago | opened | Programista Kolejowy ♦30 | Podobno już koziołek oporowy dodano i tor na koziołek z rozjazdem |
| 5151237 Category: Unknown | 1 | ~ 4 months ago | opened | Programista Kolejowy ♦30 | Podobno tu kiedyś odchodziła kolej folwarczna do majątku ale nigdzie nie mogę znaleźć przebiegu bo to historyczne. Może akurat komuś wpadł w ręce |
| 2 | ~ 4 months ago | closed | YomanNH ♦2,999 | Taka uwaga powinna być zgłoszona tu: https://www.openhistoricalmap.org/ | |
| 5064004 Category: Unknown | 1 | ~ 6 months ago | opened | Programista Kolejowy ♦30 | Nie wiem na ile ruszyły ale są roboty i zrywka starych torów nwm na jakim odcinku więc pozostawię innym edytującym będącym bliżej w temacie :) |
| 5027224 Category: Unknown | 1 | ~ 7 months ago | opened | Programista Kolejowy ♦30 | Sory coś zjebałem niby roździeliło linię a jednak nie. Zrobili taki fragment do kcyni 53°02'53.2"N 17°33'10.7"E jako 80 tylko ten odcinek odtąd. Z góry dzięki za poprawkę |
| 2 | ~ 7 months ago | commented | kubahahaha ♦10,601 | Od tych współrzędnych do Kcyni? | |
| 3 | ~ 7 months ago | commented | Programista Kolejowy ♦30 | Tak do przejazdu kolejowego. Ja to niby podzieliłem ale coś nie pykło. Na dniach pewnie pojawi się mój film na yt to podeśle dokładnie | |
| 4 | ~ 7 months ago | closed | kubahahaha ♦10,601 | Pykło, jest dobrze | |
| 5 | ~ 7 months ago | reopened | Programista Kolejowy ♦30 | ||
| 6 | ~ 7 months ago | closed | Programista Kolejowy ♦30 | Teraz widzę że się "naprawiło" chyba że ktoś naprawił. Na edytorze niby mi dobrze roździeliło i było że jest ok ale w praktyce pokazywalo fragment przy Nakle. Nie wiem co tam się wydarzyło | |
| 4945468 Category: Unknown | 1 | ~ 9 months ago | opened | Programista Kolejowy ♦30 | Bzdura. Wszystkie relacje typu Anastazewo Konin wąskotorowy to błąd. Linia łączyła Jabłonkę Słupecką z Koninem Wąsk. A ta z „Anastazewa” błędnie nazywana to po prostu przedłużenie Gniezno Wąsk. - Sławoszewek. Jeśli ktoś posiada mapki by wrysować brakujący. Relacje do poprawy, Zmieniłem już nazwy ale będę wdzięczny jeśli ktoś wyrysuje przebieg. Można z atlasu kol pobrać |
| 4855741 Category: unknown | 1 | ~ 10 months ago | opened | Programista Kolejowy ♦30 | Niech ktoś to w całość połączy bo można pierdolca dostać jak ta konfiguracja jest tu zrobiona |
| 2 | ~ 10 months ago | closed | Szymson ♦1,164 | Nie ma takiej potrzeby. Błędnie dodałeś nazwę linii kolejowej z relacji do toru. |