| Note | # | ⏱️ Last updated | Event | Contributor | Comment |
|---|---|---|---|---|---|
| 5012338 Category: Unknown | 1 | ~ 7 months ago | opened | VA00 ♦2,921 | Jak się wchodzi na peron? |
| 2 | ~ 4 months ago | commented | YUART ♦1 | Po schodach albo uzywajac windy | |
| 3 | ~ 4 months ago | commented | VA00 ♦2,921 | Tu jest sporo widoków z drona: https://www.youtube.com/watch?v=_or8hD2-t_M | |
| 4 | ~ 4 months ago | commented | VA00 ♦2,921 | Czyli to jest jedyne wejście na peron, nie ma żadnego z terenu dawnego Fiat-a? | |
| 5 | ~ 4 months ago | commented | YUART ♦1 | Niestety nie wiem, jak to kiedyś wyglądało, nie jestem oryginalnie z Bielska. Kilka dni temu musiałem wysiadać na tym peronie, i zauważyłem że nie ma tam zaznaczonej nie drogi ani chodnika na mapie | |
| 6 | ~ 2 months ago | closed | Kierownik223 ♦6 |