OpenStreetMap Note Activities of YUART for the last 12 Months
Overall Activities | 12 Months
Opened: 0 (0%) Commented: 2 (100%) Closed: 0 (0%) Reopened: 0 (0%)
Stats per month
Latest | Limit 250
Latest | Limit 250 | The colored events are made by YUART
Note#⏱️ Last updatedEventContributorComment
5012338
Category: Unknown
1~ 7 months agoopenedVA00
♦2,921
Jak się wchodzi na peron?
2~ 4 months agocommentedYUART
♦1
Po schodach albo uzywajac windy
3~ 4 months agocommentedVA00
♦2,921
Tu jest sporo widoków z drona: https://www.youtube.com/watch?v=_or8hD2-t_M
4~ 4 months agocommentedVA00
♦2,921
Czyli to jest jedyne wejście na peron, nie ma żadnego z terenu dawnego Fiat-a?
5~ 4 months agocommentedYUART
♦1
Niestety nie wiem, jak to kiedyś wyglądało, nie jestem oryginalnie z Bielska. Kilka dni temu musiałem wysiadać na tym peronie, i zauważyłem że nie ma tam zaznaczonej nie drogi ani chodnika na mapie
6~ 2 months agoclosedKierownik223
♦6