| Note | # | ⏱️ Last updated | Event | Contributor | Comment |
|---|---|---|---|---|---|
| 5231796 Category: Unknown | 1 | ~ 2 months ago | opened | Hoodiecrow ♦195 | Teren budowy, część tych ścieżek jest zniszczona, ale znaki z placu manewrowego zostały więc ich nie usuwam, bo jest szansa, że będą w tym samym miejscu |
| 2 | ~ 1 day ago | closed | capt_planet ♦5 | ||
| 5331787 Category: StreetComplete | 1 | ~ 10 days ago | opened | YomanNH ♦3,010 | Tego chodnika nie ma. Widać na zdjęciach lotniczych. Cały obszar parku i na wschód od niego wymaga licznych poprawek chodników i prawdopodobnie sprawdzenia gdzie są schody. via StreetComplete_ee 63.1 |
| 2 | ~ 5 days ago | commented | Mateusz Konieczny ♦38,266 | może ktoś ścieżkę zaznaczał? Nie jest zaznaczone jasno, brak surface= | |
| 3 | ~ 5 days ago | commented | YomanNH ♦3,010 | Może. A może, co wydaje się bardziej prawdopodobne, chodniki zostały narysowane na oko i nie pokrywają się w pełni z rzeczywistością. W miejscu uwagi ścieżki nie było. | |
| 4 | ~ 1 day ago | commented | capt_planet ♦5 | zaczalem poprawiac, ale sporo jeszcze zostalo | |
| 5288729 Category: Unknown | 1 | ~ 1 month ago | opened | capt_planet ♦5 | czy te ścieżki za płotem od strony kopca, a przed urwiskiem, są nadal dostępne? Q |
| 5198303 Category: Unknown | 1 | ~ 3 months ago | opened | VA00 ♦2,928 | Drogi nieaktualizowane od 8 lat |
| 2 | ~ 3 months ago | commented | VA00 ♦2,928 | Do sprawdzenia jeszcze ta na zachód. | |
| 3 | ~ 2 months ago | commented | uprkos ♦7,927 | Widzę, że wprowadzałeś zmiany. Co już zrobiłeś, a co nadal należy poprawić? Ja po wizycie na miejscu mam następujące uwagi: 1. Północna część drogi pełni funkcję dojazdu do posesji nr 60, więc dałbym service lub service/driveway. 2. Na południe to bardziej grade4, a miejscami zastanawiałem się nad grade 5. 3. Droga na zachód ma szerokość ścieżki, przynajmniej od strony zachodniej (dalej nie szedłem). | |
| 4 | ~ 2 months ago | commented | uprkos ♦7,927 | *od strony wschodniej | |
| 5 | ~ 2 months ago | commented | VA00 ♦2,928 | Faktycznie, na północ od uwagi to jeszcze podjazd lub droga wew. Na południe zdegradowałem z grade2 do grade3 - generalnie nigdy nie zmieniam o więcej niż 1 stopnień, bo warunki pogodowe, na które natrafiłem mogą nie być reprezentatywne. Niżej, koło cmentarza droga jest solidniejsza. Na pewnie nie grade5. Ciekawi mnie też, czy ta droga faktycznie ma nazwę. | |
| 6 | ~ 2 months ago | commented | capt_planet ♦5 | w geoportalu ten fragment, który jest otagowany "track", nie ma nazwy. jechałem w pazdzierniku rowerem, nie ma tragedii. | |
| 7 | ~ 14 days ago | closed | VA00 ♦2,928 | Zamykam, więcej w tym miejscu nie ma do dodania. | |
| 5198574 Category: Unknown | 1 | ~ 3 months ago | opened | Mateusz Konieczny ♦38,266 | tu rzeczywiście rowerowy punkt teleportacyjny jest? chyba akurat tego nie skopali |
| 2 | ~ 3 months ago | commented | Mateusz Konieczny ♦38,266 | no, ten wał od południa wcale nie ma oznakowania DDRa do ZDK napisze | |
| 3 | ~ 2 months ago | commented | capt_planet ♦5 | od północnej strony, przy wjezdzie od 3-maja, stoi CPR. zmapowane jest na pewno źle. ścieżka w zamyśle ma schodzić z korony na dół wału i łączyć się z CPR w kasztelańskiej (dodałem brakujący łącznik). od łącznika w stronę południową na koronie idzie juz sam chodnik, dwa razy węższy. przy kasztelanskiej od południa w kierunku północnym stoi znak CPR koło budy z zapiekankami, a w kierunku południowym przy znaku z nazwą ulicy. brakuje może znaku przy samym wjezdzie na wał, nie wiem czy CPR może się rozdwajać :) | |
| 4 | ~ 2 months ago | commented | Mateusz Konieczny ♦38,266 | tak, przynajmniej na wjeździe na wał znaku brak wysłałem mejla do ZTP tą uwagę zamknę, otworzę jak zwyciężę z urzędem (lub lepiej, wyedytuję to) | |
| 5 | ~ 2 months ago | commented | uprkos ♦7,927 | Zdjęcia od strony Salwatora. Attached photo(s): https://streetcomplete.app/p/333709.jpg https://streetcomplete.app/p/333710.jpg | |
| 6 | ~ 2 months ago | commented | Mateusz Konieczny ♦38,266 | dodam że ta ścieżka przy wale od Focha chyba ma znak CPR a od tej strony brak jako że to bubel w znakowaniu i będę ZTP/ZDMK męczył - może tą uwagę zamknąć? | |
| 7 | ~ 2 months ago | closed | uprkos ♦7,927 | Ok. Dzięki za interwencję w urzędzie! |