| Note | # | ⏱️ Last updated | Event | Contributor | Comment |
|---|---|---|---|---|---|
| 5120764 Category: Unknown | 1 | ~ 5 months ago | opened | Syhmac ♦35 | Czy to miejsce jeszcze tu istnieje? |
| 2 | ~ 4 months ago | commented | YomanNH ♦2,999 | Jakie miejsce? Szewc, który został dodany trzy miesiące temu? Są podstawy uważać, że już go nie ma? | |
| 3 | ~ 4 months ago | commented | Syhmac ♦35 | Nigdy tam szewca nie widziałem, nikt z mojej rodziny mieszkającej w Wałczu też nic nie wie o szewcu w tamtym miejscu, a pamietam, że tam była zamknięta budka przez bardzo długi czas jak tamtędy przechodziłem przez lata. Dlatego zadałem pytanie, bo nie jestem po prostu pewny. Jak spojrzysz na zdjęcia Mapilary z tego miejsca z 2024 roku to widać ten budynek, ale na każdym zdjęciu to miesce jest zamknięte. Data dodania na mapę nie ma tutaj żadnego znaczenia. Tak samo zdjęcie z Bing Streetside - 2021 rok, budka zamknięta. | |
| 4 | ~ 4 months ago | commented | YomanNH ♦2,999 | Czyli albo jest to coś bardzo nowego, że na zdjęciach z 2024 roku nie widać, albo to błąd. Zostawiam do weryfikacji. | |
| 5 | ~ 4 months ago | commented | Pomorze Zachodnie ♦82 | Ogólnie to ja go dodałem. Dodałem, bo kiedy tam byłem, widziałem, że ktoś tam wchodzi i coś przy tym robi. Wtedy nie miałem, aż takiej wiedzy więc może to mój błąd. Choć ciągle zastanawiam się nad tą osobą, która tam wchodziła, bo wyglądał trochę jak szewc. Jak tam będę następny raz to przyjrzę się temu miejscu bardziej dokładnie. | |
| 6 | ~ 4 months ago | commented | Syhmac ♦35 | Przyda się, bo ja nigdy nie widziałem, aby to było otwarte, a przechodziłem tamtędy latami. | |
| 7 | ~ 3 months ago | commented | YomanNH ♦2,999 | "Choć ciągle zastanawiam się nad tą osobą, która tam wchodziła, bo wyglądał trochę jak szewc." - to jest jedyny powód zmapowania tu szewca? Szewc może wchodzić też do innych miejsc niż zakład szewski. Szyld by się przydał. A swoją drogą, jak wygląda szewc? Jak go rozpoznać? Chodzi bez butów? ;) | |
| 8 | ~ 3 months ago | commented | uprkos ♦7,927 | Doceniam tę komedię absurdu, ale jeśli POI zostało dodane tylko dlatego, że wchodziła tam osoba która "wyglądała trochę jak szewc", to można to od razu usunąć. | |
| 9 | ~ 3 months ago | closed | kubahahaha ♦10,586 | Skoro nikt nic nie wie, to usuwam | |
| 5055048 Category: Unknown | 1 | ~ 6 months ago | opened | Pomorze Zachodnie ♦82 | Sprawdzić czy to na pewno istnieje, bo jeżeli pamięć mnie nie myli to już tego nie ma. Jest to notka dla mnie, abym nie zapomniał. |
| 2 | ~ 5 months ago | commented | Syhmac ♦35 | Jeśli dobrze kojarzę to w tym budynku na rogu jest w tej chwili pasmanteria. Nie jestem pewien czy coś jeszcze w tym miejscu na rogu jest, ale mogę to skonsultować z członkiem rodziny, który pracuje w tejże pasmanterii. | |
| 3 | ~ 4 months ago | commented | Pomorze Zachodnie ♦82 | Byłem i nie znalazłem tej Fortuny. Myślę, że do usunięcia. | |
| 4 | ~ 4 months ago | closed | Syhmac ♦35 | Dzięki za informację, usunięto | |
| 5123576 Category: Unknown | 1 | ~ 5 months ago | opened | Syhmac ♦35 | Potrzeba informacji o tym przystanku autobusowym. |
| 2 | ~ 4 months ago | closed | kubahahaha ♦10,586 | Przeniosłem ze starej lokalizacji | |
| 5062892 Category: Unknown | 1 | ~ 6 months ago | opened | Pomorze Zachodnie ♦82 | Jechałem dzisiaj tędy i wydaje mi się, że rondo zostało otwarte, ale nie mam 100% pewności co do tego, bo jechałem po ciemku. Po za tym nie chcę się za to brać, bo mogę popełnić błędy i otworzyć np. kawałek drogi, która jest zamknięta. Niech ktoś doświadczony to zrobi. |
| 2 | ~ 5 months ago | closed | Syhmac ♦35 | Tak, rondo jest otwarte. Zostało to potwierdzone nagraniami z kamerki samochodowej zriobione przez mojego ojca. Wprowadziłem już zmiany. | |
| 3 | ~ 5 months ago | reopened | Syhmac ♦35 | Nie otweirałem tylko tej drogi prowadzącej do strefy przemysłowej, bo co do niej nie jestem pewien. Na nagraniu nie widać konkretnie czy jest otwarta. Jest dalej zakaz skrętu, więc podejrzewam, że zamknięta. | |
| 4 | ~ 5 months ago | closed | Syhmac ♦35 | ||
| 5123571 Category: Unknown | 1 | ~ 5 months ago | opened | Syhmac ♦35 | Trzeba naprawić relacje na drogach wchodzących w skład tego ronda jeśli chodzi o komunikację miejską. Ja nie mam pojęcia jak się to robi. |
| 2 | ~ 4 months ago | closed | uprkos ♦7,927 | Do relacji autobusowych polecam narzędzie: https://relatify.monicz.dev/ Jest bardzo intuicyjne i przyjemne w użyciu, o ile się zna przebieg tych tras. | |
| 3 | ~ 4 months ago | reopened | uprkos ♦7,927 | ||
| 5120754 Category: Unknown | 1 | ~ 5 months ago | opened | Syhmac ♦35 | Potrzeba więcej detali o miejscu, które się tu znajduje. |
| 2 | ~ 5 months ago | commented | Pomorze Zachodnie ♦82 | Z tego co sprawdziłem to ten bar nazywa się Tiki Bar. Obok na plakacie jest napisane ,,Strefa Winna i Niewinna" (w sumie średni wiem co to znaczy). Na tabliczkach jest, że są tam frytki, herbata, zimne piwko, kawka itp. Mam nadzieje, że to wystarczy. | |
| 3 | ~ 5 months ago | commented | Syhmac ♦35 | Dzięki, to powinno wystarczyć. Zamknę jak wprowadzę zmiany. | |
| 4 | ~ 5 months ago | closed | Syhmac ♦35 | ||
| 4950997 Category: Unknown | 1 | ~ 9 months ago | opened | --- | Fontanny przestały działać, myśle że należy dodać znacznik disused (oficjalnie przez brak konserwacji i zarośnięcie) |
| 2 | ~ 5 months ago | commented | Syhmac ♦35 | Zobaczymy czy władze miasta coś z nimi zrobią do kolejnego lata. Jeśli nic nie będzie ruszone, to wtedy będzie można je bezpiecznie oznaczyć jako wyjęte z użytku. | |
| 3 | ~ 5 months ago | commented | d3mol3k ♦1,040 | ale to chyba tylko na okres zimy? | |
| 4 | ~ 5 months ago | commented | Syhmac ♦35 | One ogólnie są w słabym stanie technicznym i nie widziałem, aby były aktywne w lato. Poczekamy do następnego sezonu i zobaczymy czy miasto je zserwisuje i uruchomi. | |
| 5 | ~ 5 months ago | commented | d3mol3k ♦1,040 | ok ;) | |
| 6 | ~ 5 months ago | commented | grelus ♦537 | były artykuły w lokalnej prasie. Fontanny nie nadają się do uruchomienia. Miasto szuka funduszy na kompleksową przebudowę całej alei. Do tego czasu fontanny pozostaną wyłączone. https://radioszczecin.pl/1,496653,miasto-planuje-remont-alei-fontann | |
| 7 | ~ 5 months ago | commented | Syhmac ♦35 | No to chyba trzeba będzie je oznaczyć, jako nieużywane, aż nie przeprowadzą remontu aleji. | |
| 8 | ~ 5 months ago | closed | almo53 ♦21 | Oznaczyłem | |
| 5111447 Category: Unknown | 1 | ~ 5 months ago | opened | Syhmac ♦35 | Trzeba sprawdzić, czy ten budynek tu jest. Na zdjęciach satelitarnych widać tylko drzewa, co może oznaczać, że albo został wyburzony, albo jest od nich niższy. |
| 2 | ~ 5 months ago | commented | Pomorze Zachodnie ♦82 | Na zdjęciach ulicznych Bing Streetside z Maja 2020 jest jakaś ruina. Jak dla mnie trzeba to oznaczy jako ruina albo niedawno wyburzony budynek. | |
| 3 | ~ 5 months ago | closed | Syhmac ♦35 | Zdjęcia uliczne Google Street View z 2023 również pokazują tam runię, ale co ciekawę, Google nie ma oznaczonego tego budynku na mapie. Chyba oznaczę to jako ruinę i jak będę tutaj jeszcze raz w przyszości to zweryfikuję. Na pewno w 2-giej połowie 2023 stała tam jeszcze ruina. P.S. Sprawdziłem jeszcze zdjęcia "satelitarne" Google. Mają dość świeże zdjęcia z tego rejonu, na których widać fragmenty muru w tym miejscu. Oznaczam ten budynek jako ruinę. | |
| 4 | ~ 5 months ago | reopened | Syhmac ♦35 | ||
| 5 | ~ 5 months ago | closed | Syhmac ♦35 | Edit: Na podstawie zdjęć z Bing Streerside i spaceru w to miejsce, budynek został oznaczony jako ruina. | |
| 5008887 Category: Unknown | 1 | ~ 7 months ago | opened | Zwiadowca21 ♦804 | do każdego sklepu należy dodać "obszar wewnątrz budynku" wraz z nazwą sklepu i podaniem pięta. Wówczas będzie się poprawnie wyświetlało w apliakcjach jak indoor= |
| 2 | ~ 5 months ago | commented | Syhmac ♦35 | Czy ktoś się już podjął tego zadania? | |
| 3 | ~ 5 months ago | commented | kubahahaha ♦10,586 | Nikt się nie podjął | |
| 4 | ~ 5 months ago | commented | Syhmac ♦35 | To może się za to wezmę jak wrócę do domu i będę miał dostęp do swojego mocniejszego sprzętu. Mój wyjazdowy lapek nie ogarnia życia przy takiej ilości ikonek :D | |
| 5 | ~ 5 months ago | commented | kubahahaha ♦10,586 | Jakbyś zainstalował JOSM, to pewnie by pociągnął, ID czyli edytor w przeglądarce dużo mocniej zawsze mi obciążał zasoby. Takie miejsca ciężko jest mapować bo nie widać układu pomieszczeń na rzucie z góry i to jest największą trudnością | |
| 6 | ~ 5 months ago | commented | Syhmac ♦35 | Dzięki za poradę, zainstaluję to sobie i zobaczę jak będzie chodzić. | |
| 7 | ~ 5 months ago | closed | uprkos ♦7,927 | To raczej opcjonalne, brak wewnętrznego mapowania nie jest błędem na mapie. Jak chcesz to dodać to oczywiście super, ale nie ma sensu trzymać na to uwagi otwartej. | |
| 5109907 Category: Unknown | 1 | ~ 5 months ago | opened | Syhmac ♦35 | Tutaj dużo budynków użytkowych wymaga poprawy. Trzeba usunąć nieistniejące, dodać nowe. |
| 2 | ~ 5 months ago | closed | Syhmac ♦35 | Poprawiono większość | |
| 5108828 Category: StreetComplete | 1 | ~ 5 months ago | opened | JerzyRusz ♦39 | Unable to answer "What’s the surface here?" – Steps – https://osm.org/way/1011339235 via StreetComplete 62.1: To schody z gołego betonu. |
| 2 | ~ 5 months ago | closed | Syhmac ♦35 | Dzięki za informację, ustawiłem materiał na "concrete". Zamykam wątek | |
| 4989617 Category: StreetComplete | 1 | ~ 8 months ago | opened | Papierprimat ♦62 | Unable to answer "Who is allowed to park here? Parking may be free or paid." – Parking Lot – https://osm.org/way/683614968 via StreetComplete 61.3: This place is under construction. Attached photo(s): https://streetcomplete.app/p/308577.jpg |
| 2 | ~ 5 months ago | commented | JerzyRusz ♦39 | Na płocie po lewej wisi napis, że mogą parkować tu tylko goście hotelowi. | |
| 3 | ~ 5 months ago | closed | Syhmac ♦35 | W takim razie wprowadzam tę zmianę i zamykam wątek. | |
| 5110500 Category: Unknown | 1 | ~ 5 months ago | opened | --- | https://www.openstreetmap.org/note/5103173 - zgłoszony problem nie został rozwiązany |
| 2 | ~ 5 months ago | closed | Syhmac ♦35 | ||
| 5103172 Category: Unknown | 1 | ~ 5 months ago | opened | --- | https://www.openstreetmap.org/note/5102313 - zgłoszony problem nie został rozwiązany |
| 2 | ~ 5 months ago | commented | uprkos ♦7,927 | Uwaga od osoby w kryzysie zdrowia psychicznego, która odpala się raz na kilka dni i w zapętleniu tworzy bezsensowne uwagi. Sugeruję je zostawiać otwarte, niech sobie wiszą w tym Strykowie. Zamknie się gdy pacjent wyzdrowieje. | |
| 3 | ~ 5 months ago | closed | Syhmac ♦35 | ||
| 5103175 Category: Unknown | 1 | ~ 5 months ago | opened | --- | https://www.openstreetmap.org/note/5100919 - zgłoszony problem nie został rozwiązany |
| 2 | ~ 5 months ago | commented | uprkos ♦7,927 | Uwaga od osoby w kryzysie zdrowia psychicznego, która odpala się raz na kilka dni i w zapętleniu tworzy bezsensowne uwagi. Sugeruję je zostawiać otwarte, niech sobie wiszą w tym Strykowie. Zamknie się gdy pacjent wyzdrowieje. | |
| 3 | ~ 5 months ago | commented | YomanNH ♦2,999 | Ten świr tworzył głupie uwagi już kilka lat temu. Wygląda na to, że się nie leczy. Nie ma dla niego nadziei. | |
| 4 | ~ 5 months ago | closed | Syhmac ♦35 | ||
| 5103176 Category: Unknown | 1 | ~ 5 months ago | opened | --- | https://www.openstreetmap.org/note/5100918 - zgłoszony problem nie został rozwiązany |
| 2 | ~ 5 months ago | commented | uprkos ♦7,927 | Uwaga od osoby w kryzysie zdrowia psychicznego, która odpala się raz na kilka dni i w zapętleniu tworzy bezsensowne uwagi. Sugeruję je zostawiać otwarte, niech sobie wiszą w tym Strykowie. Zamknie się gdy pacjent wyzdrowieje. | |
| 3 | ~ 5 months ago | closed | Syhmac ♦35 | ||
| 5110498 Category: Unknown | 1 | ~ 5 months ago | opened | --- | https://www.openstreetmap.org/note/5103174 - zgłoszony problem nie został rozwiązany |
| 2 | ~ 5 months ago | closed | Syhmac ♦35 | ||
| 5109851 Category: StreetComplete | 1 | ~ 5 months ago | opened | Syhmac ♦35 | W tym miejscu hydrantu nie ma via StreetComplete 62.1 Attached photo(s): https://streetcomplete.app/p/322102.jpg |
| 2 | ~ 5 months ago | commented | Syhmac ♦35 | Byłem tam dzisiaj i żadnego nie widziałem. Będę wdzięczny jeśli ktoś to potwierdzi jeśli będzie w pobliżu tego miejsca. | |
| 3 | ~ 5 months ago | closed | Syhmac ♦35 | Z informacji pozyskanych od mieszkających tu ludzi, tego hydrantu tu nie ma. Usuwam z map. | |
| 5109847 Category: StreetComplete | 1 | ~ 5 months ago | opened | Syhmac ♦35 | Sprawdzić, czy na mapie jest tutaj hydrant via StreetComplete 62.1 Attached photo(s): https://streetcomplete.app/p/322101.jpg |
| 2 | ~ 5 months ago | closed | Syhmac ♦35 | Hydrant jest, wątek zamknięty. | |
| 5105695 Category: Unknown | 1 | ~ 5 months ago | opened | Pomorze Zachodnie ♦4 | Czy to skrzyżowanie powinno mieć taki kształt? |
| 2 | ~ 5 months ago | commented | Syhmac ♦35 | Absolutnie nie, to skrzyżowanie powinno wyglądać jak standardowe skrzyżowanie 4 dróg. Podejrzewam, że dziwny kształt wynika z łamanego pierwszeństwa i kolejności w której drogi były dodawane. | |
| 3 | ~ 5 months ago | closed | kubahahaha ♦10,586 | Wyprostowałem | |
| 5108330 Category: StreetComplete | 1 | ~ 5 months ago | opened | Syhmac ♦35 | Unable to answer "What kind of building is this?" – Building – https://osm.org/way/356769276 via StreetComplete 62.0: Brak widoku z ulicy |
| 2 | ~ 5 months ago | closed | Syhmac ♦35 | Rozwiązano z 176536367. Z informacji pozyskanych od osoby mieszkającej w okolicy oraz zdjęć satelitarnych wynika, że tego budynku tu nie ma. | |
| 5108346 Category: StreetComplete | 1 | ~ 5 months ago | opened | Syhmac ♦35 | Unable to answer "What kind of building is this?" – house number 48: Building – https://osm.org/way/356771356 via StreetComplete 62.0: Należy usunąć, budynek został wyburzony Attached photo(s): https://streetcomplete.app/p/321931.jpg |
| 2 | ~ 5 months ago | closed | Syhmac ♦35 | Rozwiązano w 176536367 | |
| 5108348 Category: StreetComplete | 1 | ~ 5 months ago | opened | Syhmac ♦35 | Unable to answer "What kind of building is this?" – Building – https://osm.org/way/356768998 via StreetComplete 62.0: Budynek wyburzony Attached photo(s): https://streetcomplete.app/p/321932.jpg |
| 2 | ~ 5 months ago | closed | Syhmac ♦35 | Rozwiązano w 176536367 | |
| 5108350 Category: StreetComplete | 1 | ~ 5 months ago | opened | Syhmac ♦35 | Unable to answer "What kind of building is this?" – Building – https://osm.org/way/356770423 via StreetComplete 62.0: Budynek wyburzony Attached photo(s): https://streetcomplete.app/p/321933.jpg |
| 2 | ~ 5 months ago | closed | Syhmac ♦35 | Rozwiązano w 176536367 | |
| 5108381 Category: StreetComplete | 1 | ~ 5 months ago | opened | Syhmac ♦35 | Brakuje na mapie budynku via StreetComplete 62.0 Attached photo(s): https://streetcomplete.app/p/321946.jpg |
| 2 | ~ 5 months ago | closed | Syhmac ♦35 | Rozwiązano w zmianach: 176536367 | |
| 5108386 Category: StreetComplete | 1 | ~ 5 months ago | opened | Syhmac ♦35 | Brak drogi dojazdowej na posesję na mapie via StreetComplete 62.0 Attached photo(s): https://streetcomplete.app/p/321947.jpg |
| 2 | ~ 5 months ago | closed | Syhmac ♦35 | Rozwiązano w zmianie nr 176536367 | |
| 5108391 Category: StreetComplete | 1 | ~ 5 months ago | opened | Syhmac ♦35 | Unable to answer "What’s the house number of this building?" – Retail Building – https://osm.org/way/356768613 via StreetComplete 62.0: Brak numeru na budynku |
| 2 | ~ 3 months ago | closed | RicoElectrico ♦8,072 | ||
| 5108387 Category: StreetComplete | 1 | ~ 5 months ago | opened | Syhmac ♦35 | Unable to answer "What’s the house number of this building?" – Detached House – https://osm.org/way/356773448 via StreetComplete 62.0: Brak numeru na budynku |
| 2 | ~ 3 months ago | closed | RicoElectrico ♦8,072 | ||
| 5108339 Category: StreetComplete | 1 | ~ 5 months ago | opened | Syhmac ♦35 | Unable to answer "What kind of fire hydrant is this?" – Fire Hydrant – https://osm.org/node/7740104685 via StreetComplete 62.0: Nie widać nigdzie hydrant, a tabliczka informacyjna jest pusta |
| 5108136 Category: StreetComplete | 1 | ~ 5 months ago | opened | Syhmac ♦35 | Czy to jest poprawny numer? Nie ma tu żadnego budynku, jest tylko numer 114 na mapie. via StreetComplete 62.0 |
| 2 | ~ 5 months ago | closed | kubahahaha ♦10,586 | Usuwam | |
| 5106682 Category: StreetComplete | 1 | ~ 5 months ago | opened | Syhmac ♦35 | Unable to answer "Does this crossing have an island?" – Crossing – https://osm.org/node/3550215383 via StreetComplete 62.0: Tego przejścia tu nie ma |
| 2 | ~ 5 months ago | commented | Pomorze Zachodnie ♦82 | Ten punkt wygląda na duplikat przejścia obok. | |
| 3 | ~ 5 months ago | closed | Syhmac ♦35 | Na to wygląda. Uzupełniłem dane przejścia które jest obok (w poprawnym miejscu). Ten punkt natomiast trzeba usunąć, bo jest duplikatem. | |
| 5045532 Category: StreetComplete | 1 | ~ 7 months ago | opened | Syhmac ♦35 | Unable to answer "What are the opening hours here?" – Kulturka (Bookstore) – https://osm.org/node/5413298797 via StreetComplete 61.3: Nie mogę znaleźć tego miejca, możliwe, że jest tu teraz coś inneg |
| 2 | ~ 5 months ago | closed | uprkos ♦7,927 | Sprawdzone na miejscu, poprawiłem. | |
| 5040900 Category: StreetComplete | 1 | ~ 7 months ago | opened | Syhmac ♦35 | Unable to answer "What are the opening hours here?" – Maczek (Ice Cream Shop) – https://osm.org/node/2908675605 via StreetComplete 61.3: Can't say. Its closed until April. |
| 2 | ~ 6 months ago | closed | uprkos ♦7,927 | OK, so best is to ignore the question. | |
| 5039323 Category: StreetComplete | 1 | ~ 7 months ago | opened | Syhmac ♦35 | Unable to answer "What’s the name of this street?" – Pedestrian Street – https://osm.org/way/772783197 via StreetComplete 61.3: Private pavemant |
| 2 | ~ 6 months ago | closed | d3mol3k ♦1,040 | chodnik nie jest prywatny - mogą nim chodzić wszyscy | |
| 5039301 Category: StreetComplete | 1 | ~ 7 months ago | opened | Syhmac ♦35 | Unable to answer "Is this still here?" – Prywatne Liceum Ogólnokształcące „Maxima” (School Grounds) – https://osm.org/node/6629055099 via StreetComplete 61.3: No information outside of the building |
| 2 | ~ 6 months ago | closed | d3mol3k ♦1,040 | informacji na budynku - brak to fakt ale szkoła ma tu swoje miejsce wystarczy zajrzeć do danych kontaktowych dopisanych w node |