| Note | # | ⏱️ Last updated | Event | Contributor | Comment |
|---|---|---|---|---|---|
| 5066761 Category: Unknown | 1 | ~ 6 months ago | opened | --- | Czy tu trwa budowa |
| 2 | ~ 5 months ago | commented | KrzychuEP ♦11 | Nic nie trwa i raczej długo nie będzie, bo nie było do tej pory żadnego przetargu. Zdjęcie z września 2025: https://maps.app.goo.gl/avREh6STbrvsq6QM8 | |
| 3 | ~ 5 months ago | commented | Artek ♦130 | To zaznaczyć na projektowane. | |
| 4 | ~ 4 months ago | closed | Papaj1000 ♦8 | ||
| 5066736 Category: Unknown | 1 | ~ 6 months ago | opened | --- | Budowa parkingu |
| 2 | ~ 5 months ago | closed | Papaj1000 ♦8 | ||
| 5103776 Category: Unknown | 1 | ~ 5 months ago | opened | --- | Autostrada otworzona już |
| 2 | ~ 5 months ago | closed | Papaj1000 ♦8 | Nie jest otwarta. Planowane otwarcie to marzec 2026 roku. | |
| 5103778 Category: Unknown | 1 | ~ 5 months ago | opened | --- | Autostrada otworzona już |
| 2 | ~ 5 months ago | closed | Papaj1000 ♦8 | Nie jest otwarta. Planowane otwarcie to Marzec 2026 roku. | |
| 5100381 Category: Unknown | 1 | ~ 5 months ago | opened | Papaj1000 ♦8 | Patrząc tutaj i wielu miejcach związanych z budową S8 widać że nie wszystko nie jest zaznaczone że jest w budowie choć jest. Poprawiałem to i te moje zmiany nie były akceptowane |
| 2 | ~ 5 months ago | closed | Mateusz Konieczny ♦38,253 | zobacz sobie na mejla z którego się rejestrowałeś i odpowiedz na pytania zadawane przez innych | |
| 4308474 | 1 | ~ 1 year ago | opened | --- | Z tymi stacjami paliwowymi coś się pozmieniało, ale nie do końca pamiętam co. |
| 2 | ~ 5 months ago | closed | Papaj1000 ♦8 | Te stacje ( stan na grudzień 2025 ) są dalej czynne i nic się nie zmieniło. | |
| 5088354 Category: Unknown | 1 | ~ 6 months ago | opened | --- | Już otwarte |
| 2 | ~ 5 months ago | closed | Szymson ♦1,165 | Nie? xD | |
| 3 | ~ 5 months ago | reopened | Papaj1000 ♦8 | ||
| 4 | ~ 5 months ago | closed | Papaj1000 ♦8 | ||
| 5065149 Category: Unknown | 1 | ~ 6 months ago | opened | --- | Budowa parkingu |
| 2 | ~ 6 months ago | closed | YomanNH ♦3,002 | Jest zaznaczona budowa. | |
| 3 | ~ 6 months ago | reopened | Papaj1000 ♦8 | ||
| 4 | ~ 6 months ago | commented | Papaj1000 ♦8 | Mi chodzi że został usuniety napis Budowa Parkingu | |
| 5 | ~ 6 months ago | commented | Sylabowy Kot ♦386 | Gdzie zniknął? Żadna z 4 wersji tego placu budowy w OSM nie posiadała informacji o tym, że tu buduje się parking. Natomiast jeśli w terenie, to wypada to inaczej określić. Uwaga mówi o budowie, a komentarz o usunięciu informacji, jakby skończyli. Ewidencja zagoapodarowania terenu wykazuje coś na kształt parkingu z 3 wyspami - tak to wygląda realnie i są oznaki, że otwarte? Swoją drogą, to nieźle namnożyło się ostatnio parkingów wokół lotnisk. | |
| 6 | ~ 5 months ago | commented | Sylabowy Kot ♦386 | Przypominam się z prośbą o wyjaśnienie gdzie zniknął napis, zamiast bawić się w krytykowane zmiany klasy dróg. Mapujemy infrastrukturę pomocniczą przy S7 i nie wiemy, jak stoją sprawy z tym parkingiem. | |
| 7 | ~ 5 months ago | commented | Mateusz Konieczny ♦38,253 | na razie się w https://www.openstreetmap.org/changeset/176276183 zapytałem | |
| 8 | ~ 5 months ago | commented | Sylabowy Kot ♦386 | Kolejny, co robi zmianę drogową bez podania jakichkolwiek źródeł :/ | |
| 9 | ~ 5 months ago | closed | cyberatlas ♦7 | wydaje się gotowe albo już niedługo | |
| 10 | ~ 5 months ago | reopened | Sylabowy Kot ♦386 | ||
| 11 | ~ 5 months ago | commented | Sylabowy Kot ♦386 | Aha? Nie mapuje się niepewnych rzeczy. Jak masz wątpliwości, to to wykazuj np. tagiem fixme. Brak podania źródła wywołuje tylko wątpliwości u innych i przez nienapisanie paru słów inni muszą pisać całe zdania i o tym myśleć. | |
| 12 | ~ 5 months ago | commented | Mateusz Konieczny ♦38,253 | > wydaje się gotowe albo już niedługo no to w takim razie czemu zmieniasz jak by już budowane było? | |
| 13 | ~ 3 months ago | closed | cyberatlas ♦7 | ||
| 14 | ~ 3 months ago | reopened | Sylabowy Kot ♦386 | ||
| 15 | ~ 3 months ago | commented | Sylabowy Kot ♦386 | Weź nie rób jaj i nie zamykaj takiego wątku bez komentarza. | |
| 16 | ~ 2 months ago | commented | Wally_PL ♦65 | MOP jest jeszcze nieczynny. Na stronie kontraktu budowy S7 są zdjęcia z 3 kwietnia, coś jeszcze dłubią. https://s7plonsk-czosnow.pl/galeria/zdjecia-z-ziemi-o2.html | |
| 17 | ~ 2 months ago | closed | cyberatlas ♦7 | ||
| 18 | ~ 2 months ago | reopened | Sylabowy Kot ♦386 | ||
| 19 | ~ 2 months ago | commented | Sylabowy Kot ♦386 | Nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Jak jest uwaga to niech będzie otwarta tak długo, jak status obiektu nie uległ zmianie. | |
| 20 | ~ 2 months ago | commented | Sylabowy Kot ♦386 | Albo uzasadnij jakoś zmianę. | |
| 21 | ~ 2 months ago | commented | Mateusz Konieczny ♦38,253 | Dalej da zaznaczone chodniki jako otwarte Gdyby je odpowiednio zaznaczyć to uwagę można by zamknąć (Ale of obrażania lepiej się powstrzymać) | |
| 22 | ~ 2 months ago | closed | OSMaper_xD ♦90 | ||
| 23 | ~ 2 months ago | reopened | Sylabowy Kot ♦386 | ||
| 24 | ~ 1 month ago | commented | Wally_PL ♦65 | Dodałem dwa parkingi i budynek toalet. W terenie, bliżej S7 są jeszcze dwa parkingi dla TIR-ów, ale nie są do końca naniesione w BDOT. Można przemyśleć zostawienie tagu "construction" dla obszaru MOP-u - sam MOP jest prawie ukończony. https://s7plonsk-czosnow.pl/galeria/zdjecia-z-ziemi-o2.html | |
| 25 | ~ 1 month ago | closed | Sylabowy Kot ♦386 | Masz w sumie rację. Gdyby nie szponcenie zbanowanego już Papaja1000, to już dawno zniknęła by ta uwaga, a MOP i tak byłby oznaczony jako otwarty w odpowiednim momencie. Pinezka zwraca tylko na siebie uwagę osobom, które bezmyślnie chciały by to zrobić za wcześnie. W związku z powyższym zamykam ten problem jako jego pilnujący. |