OpenStreetMap Note Activities of Papaj1000 for the last 12 Months
Overall Activities | 12 Months
Opened: 1 (10%) Commented: 1 (10%) Closed: 6 (60%) Reopened: 2 (20%)
Stats per month
Latest | Limit 250
Latest | Limit 250 | The colored events are made by Papaj1000
Note#⏱️ Last updatedEventContributorComment
5066761
Category: Unknown
1~ 6 months agoopened---Czy tu trwa budowa
2~ 5 months agocommentedKrzychuEP
♦11
Nic nie trwa i raczej długo nie będzie, bo nie było do tej pory żadnego przetargu. Zdjęcie z września 2025: https://maps.app.goo.gl/avREh6STbrvsq6QM8
3~ 5 months agocommentedArtek
♦130
To zaznaczyć na projektowane.
4~ 4 months agoclosedPapaj1000
♦8
5066736
Category: Unknown
1~ 6 months agoopened---Budowa parkingu
2~ 5 months agoclosedPapaj1000
♦8
5103776
Category: Unknown
1~ 5 months agoopened---Autostrada otworzona już
2~ 5 months agoclosedPapaj1000
♦8
Nie jest otwarta. Planowane otwarcie to marzec 2026 roku.
5103778
Category: Unknown
1~ 5 months agoopened---Autostrada otworzona już
2~ 5 months agoclosedPapaj1000
♦8
Nie jest otwarta. Planowane otwarcie to Marzec 2026 roku.
5100381
Category: Unknown
1~ 5 months agoopenedPapaj1000
♦8
Patrząc tutaj i wielu miejcach związanych z budową S8 widać że nie wszystko nie jest zaznaczone że jest w budowie choć jest. Poprawiałem to i te moje zmiany nie były akceptowane
2~ 5 months agoclosedMateusz Konieczny
♦38,253
zobacz sobie na mejla z którego się rejestrowałeś i odpowiedz na pytania zadawane przez innych
43084741~ 1 year agoopened---Z tymi stacjami paliwowymi coś się pozmieniało, ale nie do końca pamiętam co.
2~ 5 months agoclosedPapaj1000
♦8
Te stacje ( stan na grudzień 2025 ) są dalej czynne i nic się nie zmieniło.
5088354
Category: Unknown
1~ 6 months agoopened---Już otwarte
2~ 5 months agoclosedSzymson
♦1,165
Nie? xD
3~ 5 months agoreopenedPapaj1000
♦8
4~ 5 months agoclosedPapaj1000
♦8
5065149
Category: Unknown
1~ 6 months agoopened---Budowa parkingu
2~ 6 months agoclosedYomanNH
♦3,002
Jest zaznaczona budowa.
3~ 6 months agoreopenedPapaj1000
♦8
4~ 6 months agocommentedPapaj1000
♦8
Mi chodzi że został usuniety napis Budowa Parkingu
5~ 6 months agocommentedSylabowy Kot
♦386
Gdzie zniknął? Żadna z 4 wersji tego placu budowy w OSM nie posiadała informacji o tym, że tu buduje się parking. Natomiast jeśli w terenie, to wypada to inaczej określić. Uwaga mówi o budowie, a komentarz o usunięciu informacji, jakby skończyli. Ewidencja zagoapodarowania terenu wykazuje coś na kształt parkingu z 3 wyspami - tak to wygląda realnie i są oznaki, że otwarte? Swoją drogą, to nieźle namnożyło się ostatnio parkingów wokół lotnisk.
6~ 5 months agocommentedSylabowy Kot
♦386
Przypominam się z prośbą o wyjaśnienie gdzie zniknął napis, zamiast bawić się w krytykowane zmiany klasy dróg. Mapujemy infrastrukturę pomocniczą przy S7 i nie wiemy, jak stoją sprawy z tym parkingiem.
7~ 5 months agocommentedMateusz Konieczny
♦38,253
na razie się w https://www.openstreetmap.org/changeset/176276183 zapytałem
8~ 5 months agocommentedSylabowy Kot
♦386
Kolejny, co robi zmianę drogową bez podania jakichkolwiek źródeł :/
9~ 5 months agoclosedcyberatlas
♦7
wydaje się gotowe albo już niedługo
10~ 5 months agoreopenedSylabowy Kot
♦386
11~ 5 months agocommentedSylabowy Kot
♦386
Aha? Nie mapuje się niepewnych rzeczy. Jak masz wątpliwości, to to wykazuj np. tagiem fixme. Brak podania źródła wywołuje tylko wątpliwości u innych i przez nienapisanie paru słów inni muszą pisać całe zdania i o tym myśleć.
12~ 5 months agocommentedMateusz Konieczny
♦38,253
> wydaje się gotowe albo już niedługo no to w takim razie czemu zmieniasz jak by już budowane było?
13~ 3 months agoclosedcyberatlas
♦7
14~ 3 months agoreopenedSylabowy Kot
♦386
15~ 3 months agocommentedSylabowy Kot
♦386
Weź nie rób jaj i nie zamykaj takiego wątku bez komentarza.
16~ 2 months agocommentedWally_PL
♦65
MOP jest jeszcze nieczynny. Na stronie kontraktu budowy S7 są zdjęcia z 3 kwietnia, coś jeszcze dłubią. https://s7plonsk-czosnow.pl/galeria/zdjecia-z-ziemi-o2.html
17~ 2 months agoclosedcyberatlas
♦7
18~ 2 months agoreopenedSylabowy Kot
♦386
19~ 2 months agocommentedSylabowy Kot
♦386
Nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Jak jest uwaga to niech będzie otwarta tak długo, jak status obiektu nie uległ zmianie.
20~ 2 months agocommentedSylabowy Kot
♦386
Albo uzasadnij jakoś zmianę.
21~ 2 months agocommentedMateusz Konieczny
♦38,253
Dalej da zaznaczone chodniki jako otwarte Gdyby je odpowiednio zaznaczyć to uwagę można by zamknąć (Ale of obrażania lepiej się powstrzymać)
22~ 2 months agoclosedOSMaper_xD
♦90
23~ 2 months agoreopenedSylabowy Kot
♦386
24~ 1 month agocommentedWally_PL
♦65
Dodałem dwa parkingi i budynek toalet. W terenie, bliżej S7 są jeszcze dwa parkingi dla TIR-ów, ale nie są do końca naniesione w BDOT. Można przemyśleć zostawienie tagu "construction" dla obszaru MOP-u - sam MOP jest prawie ukończony. https://s7plonsk-czosnow.pl/galeria/zdjecia-z-ziemi-o2.html
25~ 1 month agoclosedSylabowy Kot
♦386
Masz w sumie rację. Gdyby nie szponcenie zbanowanego już Papaja1000, to już dawno zniknęła by ta uwaga, a MOP i tak byłby oznaczony jako otwarty w odpowiednim momencie. Pinezka zwraca tylko na siebie uwagę osobom, które bezmyślnie chciały by to zrobić za wcześnie. W związku z powyższym zamykam ten problem jako jego pilnujący.