OpenStreetMap Note Activities of cyberatlas for the last 12 Months
Overall Activities | 12 Months
Opened: 0 (0%) Commented: 0 (0%) Closed: 4 (100%) Reopened: 0 (0%)
Stats per month
Latest | Limit 250
Latest | Limit 250 | The colored events are made by cyberatlas
Note#⏱️ Last updatedEventContributorComment
5065149
Category: Unknown
1~ 6 months agoopened---Budowa parkingu
2~ 6 months agoclosedYomanNH
♦3,010
Jest zaznaczona budowa.
3~ 6 months agoreopenedPapaj1000
♦8
4~ 6 months agocommentedPapaj1000
♦8
Mi chodzi że został usuniety napis Budowa Parkingu
5~ 6 months agocommentedSylabowy Kot
♦386
Gdzie zniknął? Żadna z 4 wersji tego placu budowy w OSM nie posiadała informacji o tym, że tu buduje się parking. Natomiast jeśli w terenie, to wypada to inaczej określić. Uwaga mówi o budowie, a komentarz o usunięciu informacji, jakby skończyli. Ewidencja zagoapodarowania terenu wykazuje coś na kształt parkingu z 3 wyspami - tak to wygląda realnie i są oznaki, że otwarte? Swoją drogą, to nieźle namnożyło się ostatnio parkingów wokół lotnisk.
6~ 5 months agocommentedSylabowy Kot
♦386
Przypominam się z prośbą o wyjaśnienie gdzie zniknął napis, zamiast bawić się w krytykowane zmiany klasy dróg. Mapujemy infrastrukturę pomocniczą przy S7 i nie wiemy, jak stoją sprawy z tym parkingiem.
7~ 5 months agocommentedMateusz Konieczny
♦38,266
na razie się w https://www.openstreetmap.org/changeset/176276183 zapytałem
8~ 5 months agocommentedSylabowy Kot
♦386
Kolejny, co robi zmianę drogową bez podania jakichkolwiek źródeł :/
9~ 5 months agoclosedcyberatlas
♦7
wydaje się gotowe albo już niedługo
10~ 5 months agoreopenedSylabowy Kot
♦386
11~ 5 months agocommentedSylabowy Kot
♦386
Aha? Nie mapuje się niepewnych rzeczy. Jak masz wątpliwości, to to wykazuj np. tagiem fixme. Brak podania źródła wywołuje tylko wątpliwości u innych i przez nienapisanie paru słów inni muszą pisać całe zdania i o tym myśleć.
12~ 5 months agocommentedMateusz Konieczny
♦38,266
> wydaje się gotowe albo już niedługo no to w takim razie czemu zmieniasz jak by już budowane było?
13~ 3 months agoclosedcyberatlas
♦7
14~ 3 months agoreopenedSylabowy Kot
♦386
15~ 3 months agocommentedSylabowy Kot
♦386
Weź nie rób jaj i nie zamykaj takiego wątku bez komentarza.
16~ 2 months agocommentedWally_PL
♦65
MOP jest jeszcze nieczynny. Na stronie kontraktu budowy S7 są zdjęcia z 3 kwietnia, coś jeszcze dłubią. https://s7plonsk-czosnow.pl/galeria/zdjecia-z-ziemi-o2.html
17~ 2 months agoclosedcyberatlas
♦7
18~ 2 months agoreopenedSylabowy Kot
♦386
19~ 2 months agocommentedSylabowy Kot
♦386
Nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Jak jest uwaga to niech będzie otwarta tak długo, jak status obiektu nie uległ zmianie.
20~ 2 months agocommentedSylabowy Kot
♦386
Albo uzasadnij jakoś zmianę.
21~ 2 months agocommentedMateusz Konieczny
♦38,266
Dalej da zaznaczone chodniki jako otwarte Gdyby je odpowiednio zaznaczyć to uwagę można by zamknąć (Ale of obrażania lepiej się powstrzymać)
22~ 2 months agoclosedOSMaper_xD
♦90
23~ 2 months agoreopenedSylabowy Kot
♦386
24~ 1 month agocommentedWally_PL
♦65
Dodałem dwa parkingi i budynek toalet. W terenie, bliżej S7 są jeszcze dwa parkingi dla TIR-ów, ale nie są do końca naniesione w BDOT. Można przemyśleć zostawienie tagu "construction" dla obszaru MOP-u - sam MOP jest prawie ukończony. https://s7plonsk-czosnow.pl/galeria/zdjecia-z-ziemi-o2.html
25~ 1 month agoclosedSylabowy Kot
♦386
Masz w sumie rację. Gdyby nie szponcenie zbanowanego już Papaja1000, to już dawno zniknęła by ta uwaga, a MOP i tak byłby oznaczony jako otwarty w odpowiednim momencie. Pinezka zwraca tylko na siebie uwagę osobom, które bezmyślnie chciały by to zrobić za wcześnie. W związku z powyższym zamykam ten problem jako jego pilnujący.
4542455
Category: unknown
1~ 1 year agoopenedRes Saca
♦34
Wygląda na to, że są nowe słupy. Przydała by się korekta.
2~ 1 year agocommentedSpinOff
♦87
A to nie jest stary słup? Jakiś czas temu była przebudowa tej linii i powstały nowe słupy
3~ 11 months agoclosedcyberatlas
♦7